MILLER: NAJPIERW WHYTE, POTEM LEPSZY Z DWÓJKI WILDER vs JOSHUA

Jeszcze przed walką z Mariuszem Wachem robiący coraz więcej hałasu w wadze ciężkiej Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO) potwierdził, że związał się kontraktem z Eddie Hearnem i jeśli pokona Polaka, będzie już tylko o jedną wygraną od starcia z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO), mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBA i IBF. To nie był oficjalny eliminator, lecz obaj panowie zawarli dżentelmeńską umowę, z której Hearn na pewno się wywiąże.

"Big Baby" zastopował Wacha w dziewiątej rundzie. Kto następny dla blisko 130-kilogramowego pięściarza z Brooklynu? On sam chętnie spotkałby się z Dillianem Whyte'em (22-1, 16 KO), innym członkiem grupy Matchroom.

- Największą walką do zorganizowania jest starcie Joshuy z Wilderem i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Nie mam z tym problemu, bo oni rzeczywiście powinni zmierzyć się między sobą. Walkami, które mają teraz dla mnie największy sens, to potyczki z Dillianem Whyte'em bądź Josephem Parkerem. Tylko że Parker się mnie boi. Pojedynek z Whyte'em zapowiadałby się znakomicie. A lepszy z naszej dwójki dostałby potem okazję zaboksowania o tytuł ze zwycięzcą walki Joshuy z Wilderem. To uczciwy układ według mnie - przekonuje Miller.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gluton
Data: 14-11-2017 20:23:25 
Niech się z Takamem zmierzy.Będzie jasne gdzie jest i co potrafi.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-11-2017 20:28:04 
Whyte to taki bijok i mogła by to być fajna walka dla oka ale Wilder i AJ na dzisiaj nie osiągalni. Myślę że Parker też by go zrobił. Nie sądzę że Miller jest lepszy od Ruiza jr. Takie duże nie wiadome w boksie są potrzebne, jest ciekawiej.
 Autor komentarza: Daihacu
Data: 14-11-2017 20:32:01 
Parkera by zrobił Miller w sumie 50/50
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-11-2017 20:43:03 
Daihacu

Przyjdzie Pulew i pozamiata wszystkich, co nie ? ;)
 Autor komentarza: Mike555
Data: 14-11-2017 20:53:43 
Parker sie boi hahahaha. Nie bal się nikogo to boi się spaślaka z ciosami w słów motion. Te kunty to są żałosne.
 Autor komentarza: rufi2692
Data: 14-11-2017 21:44:51 
Niech walczy z Breazeale. Obaj wolni i jak dla mnie ze słabym ciosem
 Autor komentarza: Daihacu
Data: 14-11-2017 21:54:16 
@MLJ

Wildera na bank ^^
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-11-2017 22:16:37 
Miller vs Whyte, jak najbardziej wskazana, podobny poziom, więc emocje gwarantowane

walka dwóch prymitywnych bijoków, zwycięzca zgarnia opcje na wypłatę życia w starciu z Mistrzem Świata.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 14-11-2017 23:00:57 
Miller to dosyć dobry pięściarz. Ja go zaliczam do TOP 10 wagi ciężkiej. Moim zdaniem Miller wygra z Dilianem Whyte. Łajdak nie ma pracy nóg ani jabu, żeby zatrzymać nacierającego Millera, będzie musiał się bić z Amerykaninem na zasadach ustalonych przez Jarrella.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 14-11-2017 23:10:17 
Natomiast jeżeli chodzi o szanse Millera w walce z Parkerem to jednak uważam Parkera za faworyta tej walki. Na dystans, w pojedynku na ciosy proste Miller na pewno tego nie wygra, a jak będzie skracał dystans to uważam, że Parker z uwagi na swoją wszechstronność ma dwie możliwości: boksować na wstecznym, używać jabu, albo pokusić się o walkę w półdystansie, bo również w tym elemencie z racji szybkości rąk, koordynacji, umiejętności wyprowadzania kombinacji ciosów, Parker będzie mógł skutecznie rywalizować z Millerem. Nie byłaby to jednak łatwa walka dla Josepha.
 Autor komentarza: matd
Data: 15-11-2017 00:24:09 
Jeszcze kilka walk i ten klocek bedzie rozbity i jak wtedy wejdzie do ringu z Joshua/Wilderem to runie tym kaczym dupskiem o mate ringu tak szybko jak ostatnio Stiverne.. Jego fizycznosc sprawdza sie z bumami lub tak dobrze dobranymi zawodnikami z zaplacza zaplecza topu jak kruchy Washington czy toporny Wach.. Koles wyglądal dosc dobrze jak ważyl i wygladal jeszcze w granicach rozsadku(oboz u Wladka)..Teraz se nawkrecal/ktos mu nawkrecal,ze z ta kupą miesni i smalcu zarazem to jest jakims "superciezkim"... A tak nie jest. Czlapie,wali bez skretow tulowie,te cepy są jak w slow motion,gdyby sobie nie pomagal ewidentnymi faulami na wlasnym podworku za przyzwoleniem sedziow to by mu wpierd#lil nie jeden crusier.. No ale co sie dziwic,jak ten gosc stawia na wygode a nie na profesjonalizm..Jego ostatni wywiad - jak sie zalil ,ze nie zarl przez oboz burgerow i zarazem chwalil sie,ze po walce wpierdzieli ich tyle,ze przytyje z miejsca 2 kg mowi sam za siebie...

Ps. Zobaczylbym go z Takamem. Oj by mial ciezką noc Miller :) Bo Whyte to okropny paralityk,ktory jest podlaczony nawet po przestrzelonym wlasnym ciosie.. Ma te cepy,ale Miler jest jeszcze na tyle twardy,ze przelamie Dilliana. Choc podejrzewam,ze jednego i drugiego ta walka by duzooo kosztowala na przyszlosc...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.