Archiwum wiadomości z dnia: 2017-11-13

 



ADAMEK vs KASSI: W CZWARTEK OSTATNIA KONFERENCJA PRASOWA

Gala 'Noc Wojowników' z walką Tomasza Adamka z Kameruńczykiem Fredem Kassim nadchodzi wielkimi krokami. Bohaterowie wydarzenia w Częstochowie zakończyli przygotowania i z niecierpliwością czekają na swoje pojedynki. W jakich nastrojach rozpoczną rywalizację o kolejne zawodowe zwycięstwa? Oficjalna konferencja prasowa przed galą odbędzie się w czwartek, a w piątek wszyscy pięściarze pojawią się na ceremonii ważenia.




NA ŻYWO: FIGHTERS #10 - GMITRUK, SZPILKA, JACKIEWICZ.

Poniedziałek, godzina 20:30 - to musi być FIGHTERS - Magazyn Sportów Walki. Na żywo z restauracji Champions Bar w Hotelu Marriott staną przed Wami Ewa Brodnicka i Mariusz Serafin oraz ich goście: Andrzej Gmitruk, Artur Szpilka i Rafał Jackiewicz. Czekaliście na takich bohaterów dziesiątego odcinka, a My czekamy na wasze pytania na FB SPORTY-WALKI.ORG!





ĆWIERĆ WIEKU OD WOJNY EVANDER HOLYFIELD vs RIDDICK BOWE!

To już ćwierć wieku. Dziś mija 25 lat od czasu pamiętnej, wręcz legendarnej wojny na szczycie wagi ciężkiej pomiędzy bezdyskusyjnym mistrzem świata - Evanderem Holyfieldem (28-0, 22 KO), a będącym w szczycie formy Riddickiem Bowe'em (31-0, 27 KO). To jedna z lepszych walk w historii wagi ciężkiej, a dziesiąta runda to po prostu klasyka. Przypominamy więc całą otoczkę wokół ich spotkania.







AJ: MOGĘ POKONAĆ WILDERA, Z KLICZKĄ NEGOCJOWAŁO SIĘ INACZEJ

Cały bokserski świat czeka na wyłonienie jedynego, prawdziwego mistrza wagi ciężkiej. Hitem byłoby starcie Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) z Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO), ale wciąż obie strony przepychają się w mediach, zamiast negocjować na poważnie kontrakt. Takie zachowanie wytknął właśnie potencjalnemu rywalowi Brytyjczyk, posiadacz pasów WBA i IBF.