HEARN: WYGRANA W 9. RUNDZIE Z WACHEM TO IMPONUJĄCY WYCZYN

Redakcja, iFL TV

2017-11-12

Promotor Eddie Hearn, który od niedawna współpracuje z Jarrellem Millerem (20-0-1, 18 KO), chwali Amerykanina po zwycięstwie przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO).

- Wygrana z Wachem w dziewiątej rundzie to bardzo, ale to bardzo solidny dopisek do bilansu walk pięściarza wagi ciężkiej. Wacha pokonywali tylko czołowi zawodnicy, tacy jak Kliczko i Powietkin. Miller go zamęczył. To naprawdę imponujący wyczyn, który sprawia, że już tylko jedna lub dwie walki dzielą go od pojedynku o mistrzostwo świata - oświadczył szef stajni Matchroom Boxing.

Hearn promuje też Anthony'ego Joshuę (20-0, 20 KO), zunifikowanego mistrza świata IBF i WBA. Przed walką Miller-Wach mówił, że w razie zwycięstwa "Big Baby" może na wiosnę skrzyżować rękawice z AJ-em, ale już po niej twierdzi, że to raczej kwestia nieco bardziej odległej przyszłości.

- Przed Jarrellem wiele nauki, myślę, że nie powinien jeszcze decydować się na duży skok. Potrzebuje jednego bądź dwóch pojedynków, zanim podejmie ryzyko - stwierdził.

Brytyjski promotor dodał, że kolejna walka Millera może się odbyć w kwietniu.