HEARN: DLA MNIE JACOBS TO OBECNIE NAJLEPSZY ŚREDNI NA ŚWIECIE

Redakcja, Ring Magazine

2017-11-08

- Wierzę, że Daniel to obecnie nie tylko najlepszy, ale i najmocniej bijący bokser świata w wadze średniej. Mimo wszystko obawiam się tego pojedynku - mówi Eddie Hearn, nowy promotor Daniela Jacobsa (32-2, 29 KO), który w nocy z soboty na niedzielę skrzyżuje rękawice z Luisem Ariasem (18-0, 9 KO).

- Arias nie ma nic do stracenia, za to wszystko do zyskania. Będzie wymieniał bomby, a cała presja będzie spoczywać właśnie na Dannym. Kolejnym potencjalnym rywalem dla niego może być zwycięzca walki Davida Lemieux z Billym Joe Saundersem o pas WBO - kontynuował szef stajni Matchroom.

- Według mnie nieznacznym faworytem jest Saunders i jeśli rzeczywiście wygra, będzie potencjalnym przeciwnikiem Daniela. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, na przełomie marca i kwietnia spotkamy się z Lemieux bądź Saundersem, a pod koniec przyszłego roku ze zwycięzcą rewanżu Gołowkina z Canelo. Oczywiście zakładamy, że wszystko się uda. Bo jeśli nie będzie w maju rewanżu Gołowkina z Alvarezem, to możemy zaboksować z jednym i drugim - dodał Hearn.