TONY YOKA ZABOKSUJE W GRUDNIU

Tony Yoka (2-0, 1 KO), mistrz świata i mistrz olimpijski w wadze super ciężkiej, w czerwcu rozpoczął marsz na szczyt w gronie zawodowców. Trzeci zawodowy pojedynek stoczy pod koniec roku.

Francuz w lecie znokautował w drugiej rundzie Travisa Clarka (12-0), a w połowie października wypunktował silnego fizycznie Jonathana Rice'a (7-2-1). Kolejną potyczkę stoczy 16 grudnia w swojej ojczyźnie. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego rywalem.

Yoka jest związany kontraktem z grupą Ringstar Promotion, kierowaną przez Richarda Schaefera, a trenuje pod okiem Virgila Huntera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 01-11-2017 21:55:43 
Nigdy nie dojdzie na ten szczyt. Taki Price bis będzie. Zostanie znokautowany przez lepszych zawodników.
 Autor komentarza: matd
Data: 01-11-2017 22:07:19 
Masa mankamentow - od bledow,po umiejetnosci do fizycznosci..Ma wiele do poprawy i mam wrazenie,ze przereklamowny Hunter zamiast kolejno odhaczac kolejne postepy,to pomota mu w glowie do konca i Tony nie bedzie robil - koniecznego w aktualnej HW - progresu.. Jedno jest warte szacunku,a mianowicie to,ze jak na druga walke to dostal niezlego tura..Taki Dychko aktualnie tez ma dwie walki na zawodowych ringach,ale jego rywale,to gosice zywcem wyciagnieci z kostnicy... Mam nadzieje,ze bedzie prowadzony przyzwoicie i w grudniu dostanie kogos pokroju jakiegos przynajmniej Ariasa czy Rossy'ego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.