UZDOLNIONA PIĘŚCIARKA BĘDZIE REPREZENTOWAĆ POLSKĘ NA IGRZYSKACH?

Utalentowana pięściarka Stephanie Martínez Marczak wystąpiła przed kilkoma dniami w programie bokserskim telewizji ESPN Deportes, w którym powiedziała, że pragnie zaboksować na igrzyskach olimpijskich. Nie wykluczyła, że będzie na nich reprezentować Polskę.

O zdolnej zawodniczce, której mama jest Polką, pisaliśmy na łamach BOKSER.ORG już w 2015 roku. Niespełna 12-letnia pięściarka, mimo młodego wieku mająca już na koncie sporo sukcesów, jest dumna ze swoich korzeni i ma nawet przydomek "Polska Siła". Jak stwierdzono w programie ESPN Deportes, jej historią zainteresował się już Polski Związek Bokserski, a Martinez Marczak będzie mogła wybierać, jaki kraj chce reprezentować podczas zawodów międzynarodowych - Polskę, Stany Zjednoczone czy Meksyk. Obecny w studiu słynny Juan Manuel Marquez, jeden z najlepszych pięściarzy w historii Meksyku, wyraził oczywiście nadzieję, że będzie to ten ostatni.

W trakcie programu Marquez i Martinez Marczak założyli też rękawice i odbyli w studiu małą prezentację boksu. "Dinamita" chwalił zawodniczkę za to, jak wyprowadza ciosy, a przy okazji pokazał jej swoją ulubioną kombinację, z której pięściarka zrobi być może użytek podczas kolejnych walk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: adambw
Data: 31-10-2017 14:15:28 
i tak trzymaj...
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 01-11-2017 21:13:07 
Co siedzi w głowie rodzica wysyłającego swoją małą córeczkę na zajęcia, gdzie inne dziecko będzie rozwalało jej nos?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.