ANTHONY JOSHUA POBIŁ OSIĄGNIĘCIE MIKE'A TYSONA

Anthony Joshua (20-0, 20 KO) tym razem nie ułożył rywala do snu, ale i tak pokonał przed czasem dzielnego Carlosa Takama (35-4-1, 27 KO). Anglik nie tylko obronił tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA i IBF, lecz również pobił osiągnięcie legendarnego Mike'a Tysona.

"Żelazny" Mike wsławił się serią aż dziewiętnastu wygranych przed czasem z rzędu. Dla AJ-a była to dwudziesta kolejna "czasówka".

Ale i tak daleko mu jeszcze do innych. Na przykład jego rodak Frank Bruno notował serię 21. wygranych przed czasem, zaś zasiadający obecnie na tronie WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (38-0, 37 KO) odprawił przed ostatnim gongiem trzydziestu dwóch przeciwników. Inna sprawa, że ci rywale nie byli najwyższej klasy...

Poniżej kilka ważniejszych nokautów z rąk Joshuy. Materiał przygotowany przez stację Showtime.

Autor komentarza: Tharivol
Data: 29-10-2017 02:19:05
chwała AJowi jak zdoła pobić rekord wielkiego miszcza z alabumy...
 Autor komentarza: Daihacu
Data: 29-10-2017 02:28:19
Takam by rozjebał Wildera.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 29-10-2017 02:31:37

Nie pobil bo Takama nie znokautowal. Sedzia popelnil blad i przedwczesnie go poddal. Co nie zmienia faktu ze Joshua wygral dzisiaj zasluzenie.

Data: 29-10-2017 02:34:40
Nie zachwyciłą mnie ta walka lecz wierze ,że jakby sedzia nie przerwał Takam padłby na dechy.
 Autor komentarza: showtime123
Data: 29-10-2017 02:35:14
Daihacu
Takamowi ciężko było by dosięgnąć Wildera ale wydaje mi się, że narobiłby mu sporo problemów. Wilder raczej ograłby go na punkty.
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 29-10-2017 02:49:13
no i kurw.. wyjasnilo sie czemu hearn zalatwil zeby sedzia jakby co przerwal walke z dupy
Data: 29-10-2017 02:51:28
Szkoda, że ten idiota przerwał :( zepsuł wszystkim walke... Nie zmienia to faktu, że AJ wygrał zasłużenie.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 29-10-2017 02:56:48
Szkoda ze Takam mial 12 dni na przygotowania ,ale na tym polegal cwancyk Ediego ,bo przy normalnym obozie Carlosa bylo by ciekawiej ,a oczekiwal jako obowiazkowy ..
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 29-10-2017 02:59:05
Sędzia zjebał ale pisanie że uratował Aj to kurwa paranoja , może Takam by wytrwał do końca ale wątpie bo Aj od 10 szedł po ko , zresztą sam mówił że zatopi Carlosa w końcówce walki.
Data: 29-10-2017 02:06:44
Myśle że nokdaun był nie unikniony a czy było by ko ? nie wiadomo przez sędziego niestety.
Data: 29-10-2017 02:10:36
Nie dość, że za szybko przerwał to jeszcze przerywał żeby lekarz zobaczył jakieś nie groźne rozcięcia...
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 29-10-2017 13:42:46
Ja nie chcę krytykować szczególnie ostro sędziego. Wiadomo to jest waga ciężka. Jeden cios za dużo i Takam leżałby na deskach, a mało kto w HW bije tak mocno jak Joshua. Sędzia pewnie przerwał za wcześnie, ale nie wiadomo jakby to się skończyło. W najlepszym scenariuszu dla Takama to prawdopodobnie przetrwałby z AJ pełen dystans i może rzeczywiście Joshua mógłby mieć w ostatnich rundach problemy kondycyjne.
 Autor komentarza: piotr
Data: 29-10-2017 23:59:16