Archiwum wiadomości z dnia: 2017-10-24

 


KHAN RZUCA RĘKAWICE MAYWEATHEROWI, BROOK GO WYŚMIAŁ

Amir Khan (31-4, 19 KO) zapowiada grudniowy powrót. - Jestem w stu procentach gotowy - przekonuje Anglik, który najpierw pokłócił się z rodzicami, potem prał brudy w mediach społecznościowych z byłą żoną (są w trakcie rozwodu), a przecież ostatni naprawdę dobry pojedynek stoczył w 2014 roku, gdy do jednej bramki ograł Devona Alexandra.DEVON ALEXANDER POZNAŁ RYWALA NA POWROTNĄ WALKĘ

Informowaliśmy Was już o tym, że po dwuletniej przerwie na ring powróci były mistrz świata w wadze półśredniej Devon Alexander (26-4, 14 KO). Pięściarz z Saint Louis zamelduje się między linami 21 listopada w amerykańskim Saint Petersburg, a właśnie przed chwilą ogłoszono nazwisko jego przeciwnika.


BRAEHMER NIE ZAMIERZA LEKCEWAŻYĆ BRANTA

Przed nami już ostatni ćwierćfinał turnieju World Boxing Super Series. W najbliższy piątek w Schwerinie Juergen Braehmer (48-3, 35 KO) podejmie niepokonanego i chyba trochę niedocenianego Roba Branta (22-0, 15 KO). Reprezentant Niemiec zapowiada, że choć jego rywal nie jest pięściarzem powszechnie znanym, to w najmniejszym stopniu nie zamierza go lekceważyć.


GALA: JAWOR TEAM vs PODKARPACIE - 2017

Znany z zagranicznych sprawdzianów klub Jawor Team Jaworzno, podejmie na swojej ziemi przedstawicieli okręgu Podkarpackiego. Zapowiadają się mocne pojedynki, bo ostatnio bardzo rozwija się boks w południowych rejonach Polski. Szczegóły w rozwinięciu.