BARRERA POZNAŁ NAZWISKO KOLEJNEGO RYWALA

Sullivan Barrera (20-1, 14 KO) ostrzył sobie zęby na potyczkę z Siergiejem Kowaliowem, ale ten wybrał na rywala Wiaczesława Szabrańskiego i Kubańczyk musiał obejść się smakiem. Ostatecznie mieszkaniec Miami zawalczy 25 listopada na undercardzie gali "Kruszera", a właśnie przed chwilą ogłoszono nazwisko jego oponenta.

Naprzeciw Barrery stanie w ringu były tymczasowy mistrz świata WBA w wadze półciężkiej Felix Valera (15-1, 13 KO). Walkę zakontraktowano na dystansie dziesięciu rund.

Valera tymczasowy pas WBA zdobył pokonując w sierpniu 2015 roku Stanisława Kasztanowa. Potem Dominikanin stracił ten tytuł przegrywając wysoko na punkty z Dimitrijem Biwołem, a ostatni raz boksował w czerwcu tego roku zwyciężając przez nokaut w trzecim starciu Andy'ego Pereza.

Barrera jedynej zawodowej porażki doznał z rąk świetnego Andre Warda, a ostatnio pokonał na punkty pogromcę naszego Andrzeja Fonfary, Joe Smitha Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maciejka
Data: 19-10-2017 22:30:29 
chyba będzie to łatwa robota dla Kubańczyka, szkoda, walka z Kowaliowem byłaby walka na szczycie LHW
 Autor komentarza: Okularniczek
Data: 20-10-2017 00:50:15 
Bariera to bardzo dobry bokser, wygrał ze Smithem mimo że tamten go miał juz na deskach
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 20-10-2017 07:24:07 
Barrera top 3 tej dywizji..Szkoda że ma juz swoje lata, choc z drugiej strony Adonis też..Kowaliow dwa razy po porażce..Chyba czas najwyższy na zmiane warty w tej dywizji..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.