TAKAM: NIE BOJĘ SIĘ, LUBIĘ TAKICH RYWALI JAK JOSHUA

Carlos Takam (35-3-1, 27 KO) zapewnia, że jest w pełnej gotowości do walki w obecności 80 tys. kibiców ze zunifikowanym mistrzem IBF i WBA w wadze ciężkiej Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO).

Przed kilkoma dniami Takam zastąpił Kubrata Pulewa (25-1, 13 KO), który miał boksować z Anglikiem, ale uniemożliwiła mu to kontuzja barku.

- Sam nie wiem, czy jestem podekscytowany, zdenerwowany czy zdezorientowany, w każdym razie jestem gotowy. To będzie prawdziwa walka - mówi Francuz.

- AJ to dobry bokser. Lubię rywali, którzy idą do przodu i zadają dużo ciosów. Wierzę w siebie, nigdy nie przystępuję do walki z myślą, że przegram. Nie boję się. W ogóle się nie przejmuję 80 tys. kibiców. Walczyłem już w Nowej Zelandii, Kanadzie i Rosji, więc to mnie nie speszy. Liczy się to, co będzie się dziać w ringu. Liczyć będziemy się tylko ja i on - dodaje.

Pojedynek Joshua-Takam odbędzie się 28 października na stadionie narodowym w Cardiff.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jebactuska
Data: 19-10-2017 13:02:36 
Ma racje, ale i tak dostanie ostry wpierdol...
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 19-10-2017 13:50:23 
Za 2-3mln funciakow to i strach moja. Zaproponujcie to wlodarczykowi to za miesiac wyjdzie do aj
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 19-10-2017 19:57:59 
Maniek
moze nawet i wiecej ,bo Takam jest obowiazkowym, jest tez ciekawym nazwiskiem i biorac walke ktora i tak na niego czeka na dwa tygodnie przed terminem gdzie bilety juz sa sprzedane ,to on robi AJ wielka przysluge i mogl sie troche wycenic.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.