AUSTIN TROUT: OGRAM HURDA SWOIMI NOGAMI

- Ponownie zostanę mistrzem świata, ciężko na to pracowałem - zapowiada przed dzisiejszym starciem z championem IBF Jarrettem Hurdem (20-0, 14 KO) były mistrz, pewny swego Austin Trout (30-3, 17 KO).

- Ludzie mówią o jego warunkach fizycznych, ja natomiast widziałem tylko wysokiego chłopaka, wąskiego w barkach i z małymi ramionami. Być może dużo zbija i w ringu będzie większy, ale jego warunki nie robią na mnie wrażenia. W jednym się z nim zgadzam. Pojedynek nie potrwa pełnego dystansu, tylko to on będzie znokautowany, a nie będzie tym nokautującym. Wciągnę tego chłopaka na głębokie wody, w taki rejon, w jakim jeszcze dotąd nie był. Odzyskam tytuł i powiększę swój dorobek. To dla mnie walka o tytuł, ale i zyskanie respektu oraz uznania - kontynuował pogromca takich zawodników jak Rodriguez czy Cotto.

- Jestem od niego lepszym bokserem, inteligentniejszym, szybszym, lepiej poruszam się na nogach, a jedynym jego atutem są warunki fizyczne. Tylko że ja też nie należę do małych i siłą fizyczną na pewno nie będę mu ustępował. Ale należy mu się szacunek za to, że nie musiał brać tak trudnej potyczki, a jednak się na nią zdecydował. Wciąż jestem świeży, nadal mam to coś i ogram go swoją pracą nóg - dodał Trout.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 14-10-2017 19:10:44 
Zrobi go na nogach do zera, jak taki jeden..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.