EUBANK JR: GROVES WYGRA, COX JEST ZBYT ZIELONY

Chris Eubank Jr (26-1, 20 KO) pokonał Avniego Yildirima i ze spokojem czeka już na swojego rywala w półfinale turnieju World Boxing Super Series. Pięściarz z Brighton spodziewa się, że w kolejnej fazie imprezy przyjdzie mu podjąć Georga Grovesa (26-3, 19 KO).

Przypomnijmy, że półfinałowym rywalem Eubanka Jr będzie lepszy z sobotniej potyczki Groves-Cox.

- W boksie może zdarzyć się wszystko, ale chciałbym, żeby wygrał Groves. Mamy wspólną historię, pojedynek z nim jest tym, czego oczekują kibice, więc chciałbym żebyśmy weszli do ringu w styczniu. Nie jestem bukmacherem, ale gdybym miał na kogoś postawić swoje pieniądze, to byłby to właśnie Groves ze względu na jego doświadczenie. Cox to anonim, jest zbyt zielony - mówi Eubank Jr.

- Jeśli George zostanie moim przeciwnikiem w półfinale, to w końcu przestaniemy gadać o faworytach i pozwolimy przemówić pięściom - dodaje Brytyjczyk.

28-latek podkreśla też, że bez względu na to, z kim przyjdzie mu się zmierzyć, to wyjdzie on z tego boju zwycięsko.

- Po tym co pokazałem w walce z Yildirimem trudno wskazać innego faworyta turnieju niż ja. W wadze super średniej jestem w stanie pokonać każdego. Gdziekolwiek i kiedykolwiek - stwierdził Eubank Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Okularniczek
Data: 12-10-2017 22:23:59 
Od początku uważam Eubanka za faworyta
Jedynie Calum Smifff może mu zagrozić z racji podobnego poziomu i lepszych warunków fizycznych
 Autor komentarza: marcinm
Data: 12-10-2017 22:58:01 
ten polfinal [ wygarana gorvesa wydaje sie pewieniakiem ] bedzie faktycznym finalem, Smith mimo swietnych wrunkow fizycznych odbiega umiejetnosciomi od ww o 3 lvle.
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 13-10-2017 11:29:08 
Groves z pierwszej walki w Frochem byłby dla mnie sporym faworytem z Eubankiem, ale teraz już chyba tak nie jest. Ten nokaut od Carla plus odejście od Bootha dużo zmieniły. To już nie jest ten sam zawodnik i to niestety widać. Mimo wszystko to będzie bardzo ciekawa walka jeśli do niej dojdzie. Eubank jeszcze z tak dobrym rywalem nie walczył. Wypalony Abraham schowany za żółwią gardą czy ten Turek to jednak klasa niżej niż Groves, który potrafi mocno uderzyć a do tego jest dobrze wyszkolony.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 13-10-2017 11:41:44 
Guzik999 zgoda te 2 walki przegrane przed czasem Grovsa z Frochem zwłaszcza druga po czystym ko od Frocha coś tam zostało w Grovsie w psychice , szacun że się odbudował po tej bolesnej porażce bo nie jeden by zakończył karierę, Zdajsie że z Czudinowem już miał problemy i to nie małe ale póżniej skończył ruska którego uważam za bardzo solidnego twardego zawodnika

Co do walki Eubanka z Grovsem ja mimo że nie trawie pajacowanie Młodego Eubanka to ten gość ma talent przy tym jest pracowity ( podobają mi się jego podbródkowe , myśle że też ma w miare twardą szczękę choć nie walczył z nikim tak mocno bijącym jak Gołowkin , Canelo czy Leumieux )a nie za przeproszeniem" opierdalacz lanser" jak syn legendy Chaveza Sr .

Hipotetycznie i tak uważam że Eubank obecny dostał by ko lub tko z Kesslerem czy Frochem prime.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.