MICHAŁ SYROWATKA: PRAWDOPODOBNY REWANŻ Z DAVIESEM

Michał Syrowatka (19-1, 7 KO) pokonał w połowie lipca na wyjeździe faworyzowanego i niepokonanego wcześniej Robbiego Daviesa Jnr. Z kim teraz spotka się najlepszy Polak w limicie 63,5 kilograma? Wygląda na to, że wkrótce znów zawita do Anglii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 08-10-2017 14:40:43 
Spoko zawodnik. Ale jeżeli nie uwali Daviesa w rewanżu to pewnie go przekręcą na kartach. Poziom jakiś trzyma i widać, że się dobrze prowadzi. Wybitny nie jest ale jak na polskie podwórko to solidny zawodnik.
 Autor komentarza: jimmyF
Data: 08-10-2017 14:43:23 
Hmm wg mnie średni pomysł, duze ryzyko przegranej, jakiegos wałka itp i powrót do sytuacji sprzed wygranej, mogliby mu znaleźć kogoś ciekawszego
 Autor komentarza: Lucky88
Data: 08-10-2017 14:53:04 
jimmyF

Z tym znalezieniem ciekawszego, to może nie taka prosta sprawa, ale faktycznie rewanż to jedna z najgorszych opcji. Po co? (zakładam, że są dobre pieniądze). W przypadku przegranej, znowu wraca do punktu wyjścia. Lepiej byłoby zaryzykować inny wyjazd, jak nie ma perspektyw finansowych na walkę w Polsce
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 08-10-2017 16:29:55 
Co by dała walka z Trojanowskim? Mógłby to być eliminator, w końcu lada moment Crawford zwakuje wszystkie pasy, baa, może udałoby się zaboksować o wakujący tytuł, jeżeli nie, to po wygranej nad Trojanowskim już tylko title shot. Ale na moje to po prostu Trojanowski ubiłby Syrowatke jak kotlet schabowy, to nie ta liga, na szersze zaplecze swojej wagi Syrowatka jest bardzo dobrym bokserem, ale na ścisły top nie ma żadnych szans.. Indongo, Garcia, Postol.. może ugrałby coś z Moliną a i tak byłoby bardzo ciężko.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 08-10-2017 16:50:56 
Anglicy zrobią dużo aby Syrowatka dał rewanż.

Liczę że Michał popracował nad techniką (szczególnie na sparingach i w fazie zmęczenia) - aby mu ręce przy zadawaniu sierpów wracały do brody.
Przez taki błąd leżał w pierwszej walce.
Później też go powtarzał.

Taki sam błąd popełnił Szpilka w walce z Jeningsem.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 08-10-2017 19:13:46 
Zapewne pieniądze się zgadzają. Zresztą wygrana w rewanżu da Syrowatce przepustkę do topu - pytanie, czy ktoś w Polsce jest w stanie zagwarantować dobrą walkę z innym rywalem.
 Autor komentarza: astarte
Data: 08-10-2017 20:39:03 
amgole dostali po dupie, wiec pewnie byli skorzy wylozyc ladne pieniadze michalowi, skoro sie zgodzil na rewanz :P walka rzecz jasna trudna, zupelnie jak ta pierwsza, ale licze na to, ze syrowatka przynajmniej zarobi dobrze ;-)
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 09-10-2017 16:11:04 
to nie jest zły pomysł... intencje z drugiej strony oczywiście jasne, normalnie w boksie po tak ciężkim nokaucie nie ma rewanżów, walka nie była bliska, kontrowersyjna itp. zwycięzca jednoznaczny, więc to prawda Angole chcą tu coś skubnąć, zawrócić wodę w Wiśle coś zamieszać, w komentarzach podczas pojedynku w ang. tv non stop ciągnęli temat że Davis w walce w dystansie jest dużo lepszy i Syrowatka nie stanowi żadnego zagrożenia, więc będzie tak walczył środek ringu i szybkość - w rewanżu, w dodatku naszprycują go czymś więc będzie szybkość przez 12 rund, tyle że wciąż szanse Michała są większe niż przed pierwszym pojedynkiem, bo to był prawdziwy oklep łba Anglika, dostał ciężko po głowie i to wiele ciosów siadło czysto a głowa to nie metalowy garnek, a potem jeszcze bardzo mocny nokaut moim zdaniem, jak wejdzie Syrowatka w ciężką walkę cios za cios na pełnym dystansie nie ma szans żeby to Davis udźwignął, a nie jest tak że jest mistrzem obrony i nic nie zainkasuje, jak będzie mocna walka a Syrowatka dołoży jeszcze o 5% w obronie i ataku i rozłoży siły na cały dystans żeby nie dać tamtemu odetchnąć to w końcu będzie poddanie jak tylko narożnik Anglika zobaczy że jest niedobrze (wówczas Wasilewski udzieli wywiadu - ... dziwiłem się że obóz Daviesa dążył do rewanżu po tak ciężkim nokaucie)
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 10-10-2017 10:38:23 
http://www.dailymotion.com/video/x5u8w8a
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.