CARL FRAMPTON WRACA W LISTOPADZIE - W PRZYSZŁYM ROKU DUŻA WALKA

Carl Frampton (23-1, 14 KO) rozpoczyna nowy etap swojej kariery. Świetny Irlandczyk zerwał niedawno współpracę z Barrym McGuiganem i związał się promotorskim kontraktem z Frankiem Warrenem. Teraz zaś poznał szczegóły najbliższej walki.

Były mistrz świata dwóch kategorii - super koguciej oraz piórkowej, zmienił również trenera. Od teraz w jego narożniku stać będzie Jamie Moore.

Frampton zaboksuje najpierw 18 listopada w Belfaście z rywalem, którego nazwisko poznamy w przeciągu najbliższych godzin. Kolejny pojedynek odbędzie się w tym samym mieście, ale już na piłkarskim stadionie Windsor Park. I wtedy ma to już być bardzo wymagający przeciwnik. W gronie kandydatów wymienia się między innymi mistrza świata organizacji IBF dywizji piórkowej, Lee Selby'ego (25-1, 9 KO).

- Carl wyprzeda ten stadion. Później planujemy mu tam walkę na przełomie maja i czerwca. Póki co ma nowego trenera i chcemy, by stoczył dłuższą walkę teraz w listopadzie. Opcji jest wiele, musimy po prostu wybrać tą najbardziej atrakcyjną - stwierdził Warren.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.