W LISTOPADZIE REWANŻ SYROWATKI Z DAVIESEM JR?

Trwają rozmowy w sprawie zakontraktowania rewanżowej walki naszego Michała Syrowatki (19-1, 7 KO) z Robbie Daviesem Jr (15-1, 11 KO). Wszystko może się odbyć w listopadzie, oczywiście ponownie na terenie Brytyjczyka.

Przypomnijmy, że w pierwszym pojedynku Syrowatka-Davies Jr górą okazał się być Polak, który po znakomitym boju znokautował reprezentanta gospodarzy w ostatniej dwunastej rundzie, przegrywając do tego momentu na punkty u wszystkich sędziów. Tuż po zakończeniu walki Davies Jr zadeklarował chęć rewanżu i wygląda na to, że go dostanie.

- Robbie był po pierwszej walce kompletnie rozbity, ale jedyną rzeczą o jaką prosił był rewanż. Tylko nad tym się koncentrujemy i pracujemy. Jesteśmy już blisko finalizacji tej transakcji. Prawdopodobnie będzie to listopad, a co do miejsca, to bardzo byśmy chcieli, żeby do walki doszło w Liverpoolu, gdzie Robbie ma wielu swoich fanów i rodzinę. Powinniśmy być gotowi by ogłosić wszystko oficjalnie w przyszłym tygodniu - powiedział menedżer Daviesa Jr, Neil Marsh.

W stawce rewanżowego boju Syrowatka-Davies Jr ponownie ma być tytuł WBA Continental w wadze super lekkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-09-2017 21:07:09 
Jakieś dominacji Syrowatki w poszczególnych rundach się nie spodziewam, więc pewnie znowu musi znokautować żeby nie przegrać.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 21-09-2017 21:08:23 
Dobrze, bardzo dobrze. Jak uda się wygrać rewanż, to utwierdzi się w rankingach i będzie szansa na naprawdę topowe walki..
 Autor komentarza: Clevland
Data: 21-09-2017 21:14:09 
Liczę że Michał popracował i ręce będą wracać mu do szczęki przy zadawaniu sierpów.
Przez to leżał i sporo też zebrał.

Chciałbym zobaczyć u niego:
- jakieś zmyłki, trochę sprytu...
- dynamikę i fajne akcje jak z walki Lemieux vs Stevens:
https://www.youtube.com/watch?v=lBDiXMTr360
Stevens stosował nietypowe przyjęcie prawego sierpa Lemieux- czyli skręcał się w lewo i po zebraniu na rękawicę sierpa, oddawał swój lewy sierp.
Normalnie unosi się lewą rękę aby zbić, robi rotację ewentualnie odchyla.
 Autor komentarza: maro1988
Data: 21-09-2017 22:21:56 
Jesli to Syrowatka przegra zostaje polskie podworko.
 Autor komentarza: nonitek
Data: 22-09-2017 01:25:46 
Mam nadzieję, że Syrowatka chociaż sporo zarobi na tym rewanżu, skoro tak bardzo im zależy i jeszcze ma być w Liverpoolu.
 Autor komentarza: Damixxx
Data: 22-09-2017 09:34:24 
jesli nie bylo zapisu w kontrakcie to moim zdaniem blad. na punkty bedzie ciezko wygrac. chyba ze na tyle poprawil sile ciosu i liczy ze bedzie powtorka z pierwszej walki.

Syrowatka jest wysoko w rankingu wba. Crawford jak pojdzie wyzej to pas bedzie wakujacy. nie wiem czy nie lepiej bylo myslec o walkach rankingowych, mini eliminator.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 22-09-2017 09:56:29 
No i tu jest robota dla promotora"chcecie walki?zapraszam do radomia" no chyba ze był zapisany rewanż w kontrakcie.
 Autor komentarza: jebactuska
Data: 22-09-2017 10:12:44 
Pamiętam swoją radość jak go w końcu ustrzelił liczę na powtórkę z rozrywki. Pierwsza walka była naprawdę bardzo fajna więc cieszy mnie perspektywa obejrzenia ich drugiego starcia.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 22-09-2017 14:07:45 
bardzo życzę Syrowatce sukcesu, tamtą walką dał największe polskie emocje bokserskie od dawien dawna, oglądałem angolską transmisję: przez całe 12 rund trwała narracja komentatorów jak to świetnie Davis radzi sobie walcząc z dystansu, po co pozwala wchodzić Syrowatce do półdystansu, czemu nie walczy prostymi ciosami i z odskokiem (jakoby wówczas Syrowatka jest bezradny); 'simple boxing one, two that's all Robbie needs'; dokładnie takie same były przez całą noc wskazówki narożnika Davisa, zostań w środku ringu, boksuj itd.; po nokaucie wszyscy jeszcze przez pół godziny w studio nie mogli odżałować że Davies wdał się w bójkę; JESTEM PEWIEN że takie będą właśnie założenia narożnika w rewanżu; boks na dystans w środku ringu proste ciosy i szybkość, wiedząc to wierzę że Michał i Liczik mogą coś zrobić i się przygotować; ja osobiście stawiałbym na sprawdzone bokserskie wzory - omawiane niedawno na przykładzie walki Canelo GGG; swarmer bije boksera; co prawda Syrwotka jest trochę kontrbokserem, ale można być kontrbokserem idącym do przodu i bijącym często, Davis ma 7 KO na pewno nie ma jakichś ciężkim rąch z defensywy będzie bił jeszcze słabiej, jest po bardzo ciężkim nokaucie jak w końcu Michała ciosy zaczną dochodzić pęknie a narożnik rzuci ręcznik w pierwszej akcji gdy mu się zaplączą nogi; agresja nawet jak początkowo nie pójdzie za dobrze - cały czas - góra, doły (Davis potrafi stanąć z blokiem przy linach), góra i będzie wierzę druga czasówka przez poddanie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.