Archiwum wiadomości z dnia: 2017-09-19

 

IGOR JAKUBOWSKI - BOKS OLIMPIJSKI, CZY ZAWODOWY?

Igor Jakubowski (-91kg) z marszu po długiej rehabilitacji wystąpił na Mistrzostwach Europy, ale nie udało mu się obronić srebrnego medalu z 2015 roku. Potem pojawiły się informacje o możliwym podpisaniu kontraktu zawodowego przez naszego olimpijczyka z Rio. A jak naprawdę wygląda sytuacja Igora? Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Zapraszamy.FILIP HRGOVIĆ W GRUPIE SAUERLAND EVENT?

Filip Hrgović to jedna z największych gwiazd boksu olimpijskiego w wadze super ciężkiej. W 2015 roku stanął na najwyższym stopniu Mistrzostw Europy, a w zeszłym zdobył brązowy medal igrzysk olimpijskich w Rio, ulegają w półfinale stosunkiem głosów dwa do jednego - zdaniem wielu kontrowersyjnie. Już wkrótce powinniśmy go zobaczyć na ringach zawodowych!

WBSS: KRZYSZTOF GŁOWACKI WIE JUŻ Z KIM ZABOKSUJE W RYDZE

Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO) poznał nazwisko rywala na walkę w Rydze, do jakiej dojdzie już w przyszły weekend - 30 września. Głównym daniem tej imprezy będzie trzeci ćwierćfinał turnieju World Boxing Super Series w limicie kategorii junior ciężkiej pomiędzy Mike'em Perezem (22-2-1, 14 KO) a mistrzem świata federacji WBC, Mairisem Briedisem (22-0, 18 KO).PIĘŚCIARSKIE GRZMOTY NA ŚLĄSKU

Wszyscy wiemy, że Śląsk dobrze boksem stoi - także, a przede wszystkim olimpijskim - stąd wywodzą się najwięksi twardziele, a wszystko dzięki takim turniejom, w których mogą zaistnieć. Zapraszamy na międzynarodową edycję Memoriału Tadeusza Łady do Gierałtowic. Znani zawodnicy, znamienici goście - zapowiada się niesamowite wydarzenie.WACH BĘDZIE SPAROWAŁ Z YOKĄ

Mariusz Wach (33-2, 17 KO) ostatni pojedynek stoczył w marcu, pokonując na wyjeździe faworyzowanego Erkana Tepera. Wydawało się, że kariera naszego "Wikinga" nabierze od tamtego momentu rozpędu, tymczasem ten już sześć miesięcy pozostaje nieaktywny i nie wiadomo, kiedy stoczy kolejną walkę. Nieco na osłodę czekają Mariusza bardzo ciekawe sparingi.