TRENER FIODOR ŁAPIN O STARCIE KRZYŚKA GŁOWACKIEGO W TURNIEJU WBSS

Na przełomie sierpnia i września Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO) kończył obóz w Zakopanem i przenosił się na sparingi do Warszawy, gdzie kontynuuje przygotowania do najbliższej walki. Ta odbędzie się już 30 września w Rydze. "Główka" jest rezerwowym w turnieju World Boxing Super Series. I właśnie o Krzyśku oraz jego starcie w WBSS porozmawialiśmy z jego trenerem, Fiodorem Łapinem. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-09-2017 20:01:40 
Zawsze powtarzam że Głowacki rozwija się...
Liczę że dostanie szansę.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 13-09-2017 07:45:55 
Główka na pewno dostanie szansę..Chłopak jest twardy, ma charakter umie mocno klepnąc, idzie do przodu i umie przyjac..Technicznie na 4 ..Dziś to nasz najlepszy towar eksportowy jesli chodzi o boks..Szkoda że trafił w te czasy w których cruser to prawdopodobnie najlepiej obsadzona kategoria wagowa..Gdyby boksował w czasach Diablo ehh..
 Autor komentarza: President
Data: 13-09-2017 11:19:46 
Panie Łapin szanuje pana jako trenera, natomiast mam jedno pytanko... Jak sie ma nasz niespelniony as i krol Andrzej WawrzyK,zobaczymy go jeszcze w ringu czy juz koniec? Pytam poniewaz tam badania mial robic odzywek itd. Przeciez Andrzejek taki niewinny jest, jak kazdy kto sie szprycuje. Chce zobaczyc Andrzeja vs Wachu. Walka 2 szprycujacych sie koni, dosc juz tego kitrania sie przez Wawrzyka niech wraca juz, kibice juz zapomnieli o tym. Przeciez kazdy juz wie ze Andrzejek byl czysty, tylko uwzieli sie na nim.Szkoda czasu na smety,niech wraca.
 Autor komentarza: sjerg
Data: 13-09-2017 11:25:23 
Wawrzyk najlepszy top3 PL najlepszy jab, gdyby tylko spuścił mleko z piersi..
 Autor komentarza: Furmi
Data: 13-09-2017 11:31:45 
@President - ZANIM ZAPYTASZ... Zainteresuj się tematem najpierw, bo u nas na stronie był już materiał z trenerem o AW.
 Autor komentarza: Mars
Data: 13-09-2017 21:55:43 
Autor komentarza: lukaszenkoData: 13-09-2017 07:45:55
Główka na pewno dostanie szansę..Chłopak jest twardy, ma charakter umie mocno klepnąc, idzie do przodu i umie przyjac..Technicznie na 4 ..Dziś to nasz najlepszy towar eksportowy jesli chodzi o boks..Szkoda że trafił w te czasy w których cruser to prawdopodobnie najlepiej obsadzona kategoria wagowa..Gdyby boksował w czasach Diablo ehh..


Zgadzam się ale nie do końca :)

Głowacki to taki nietypowy mańkut, dobrze zrobiłaby mu zmiana trenera. Nie to że nie Fiodor Łapin jest kiepski, ale specyfika walczenia i możliwości jakie ma wg mnie go lekko ograniczają... To nie jest typowy "słowiański zawodnik z lewym prostym". A jest co najmniej dwóch trenerów na globie co wyciągnęłaby dużo więcej z niego, i mielibyśmy pociechę :)
 Autor komentarza: President
Data: 13-09-2017 23:32:13 
"Autor komentarza: Furmi" - Nie no ja doskonale wiem ze byl. Ale sam Andrzej sie jeszcze nie wypowiadal konkretniej odnosnie tych calych badan na wlasna reke odzywek. Przeciez takie zapewnienia byly ze strony obozu Andrzeja odnosnie badan tych ze odzywek, defakto zanieczyszczonych. Chcial bym zobaczyc jakies dowody w tym kierunku, bo jesli nie ma takowych to jest wielki cios dla Andrzeja bo to nie ja zrobilem cholewe z ryja tylko on. Natomiast fakt ze zobaczylbym go w ringu nie ulega watpliwosci. Bo sadze ze Andrzej mimo wszystko jest w stanie wychapac jakies EBU i teraz jest tez dla niego szansa w polskim HW, o ile przepracowal ten czas na sali. Moze byc Cycu vs Waszka lub Cycu vs Adamek lub Cycu vs ...?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.