HAYE: ZNAJDĘ SPOSÓB NA JOSHUĘ - PARKER: ZNOKAUTUJĘ GO!

Joseph Parker (23-0, 18 KO) za jedenaście dni mierząc się z Hughie Furym (20-0, 10 KO) w Manchesterze podejdzie do drugiej obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO. Nowozelandczyk chciałby rozprawić się efektownie z jednym Anglikiem, co miałoby doprowadzić go do starcia z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO) o trzy pasy.

To dla Parkera obowiązkowa obrona. Nad AJ-em również wisi obowiązkowa obrona. Już 28 października spotka się w Cardiff z Kubratem Pulewem (25-1, 13 KO). Ale potem, przynajmniej teoretycznie, droga do unifikacji będzie otwarta.

- Najważniejszą postacią jest teraz Joshua i każdy chce z nim się spotkać. Jeśli dostanę taką szansę, dalibyśmy wspólnie ekscytujący pojedynek. Jego zaletą jest atletyzm, siła, ale wadą fakt, że nie zawsze dobrze porusza się po ringu. Jeśli się spotkamy, znokautuję go - zapowiada Parker.

W podobnym tonie wypowiada się wracający do zdrowia David Haye (28-3, 26 KO). Były champion ma wrócić w grudniu i po odniesieniu dwóch zwycięstw również byłby interesującą opcją na walkę w Wielkiej Brytanii z panującym mistrzem WBA/IBF.

- Najpierw chcę wrócić w dobrym stylu w grudniu i pokazać światu, że stać mnie jeszcze na boks na wysokim poziomie. Teraz jeszcze Joshuy nie ma na moim radarze, ale jak już udanie wrócę, będę chciał z nim zaboksować. Wilderowi i Parkerowi należy się szacunek, jednak to Joshua jest teraz najważniejszą i największą postacią w wadze ciężkiej. Dopóki nie spotka się ze mną, prawdopodobnie zunifikuje całą kategorię. Ale jeśli wyjdzie do mnie, znajdę na niego sposób. Joshua jest młodszy o dziesięć lat, większy i silniejszy, jednak znajdę sposób, by go pokonać. Uwielbiam tego typu wyzwania - mówi "Hayemaker".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Squirt
Data: 12-09-2017 14:47:40 
Heja Pozytywny nie tyle co chce walczyc z Dżoszóła a po prostu zarobić
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 12-09-2017 15:19:01 
Ponad 100 kg, duży spadek motoryki, za chwilę 37. urodziny i rozpruty worek z kontuzjami - trudno jednak podzielać optymizm Anglika.
Prozaiczny głód kasy czy David żyje wspomnieniami minionej świetności? - tego nie wiem, ale powinien poważnie przemyśleć zakończenie kariery.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 12-09-2017 15:30:38 
Przecież Hearn jasno powiedział że jeśli David przegra z Bomberem nie będzie mowy o walce z Hayem. Wiem że biznes to biznes ale trzymam kciuki żeby ten sypiący cykor absolutnie takowej potyczki nie dostał. Miło by było zobaczyć go na deskach ale facet który nie jest w stanie normalnie obozu zrobić żeby się nie posypać a ostatnią sensowną walkę wygrał w 2012 roku nie zasługuje na zarobienie kilku milionów za dostanie łomotu i poopowiadanie na konferencjach co to nie zrobi i jaki jest mocny.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 12-09-2017 16:05:42 
Haye uwielbia takie wyzwania, choć dotąd żadnego takiego nie miał.
 Autor komentarza: un4given
Data: 12-09-2017 17:15:23 
Haye jest już wypalony zawodowo. Co prawda po głowie za dużo nie zebrał ale kontuzje i wiek robią swoje. Na Antka nie znalazłby sposobu nawet w swoim prime a co dopiero teraz... No ale póki jest choć mała szansa na doprowadzenie do tej walki to Haye będzie krzyczał w mediach...
 Autor komentarza: blazini86
Data: 12-09-2017 18:46:50 
Gołota z walki z /navarre bije Haye'a.
 Autor komentarza: MONTE
Data: 12-09-2017 18:55:37 
Mnie póki co najbardziej interesuje walka Parker vs Fury. Chcę zobaczyć ile obaj są warci. Nie wiem jak to jest w IBF ale czy czy w razie wygranej z Pulevem AJ będzie musiał po raz kolejny walczyć w obowiązkowej obronie?
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 12-09-2017 22:05:35 
Hey to kiedyś był niezły szybki dynamiczny z mocnym ciosem ale też nie wybitny w prime nie dał rady Władowi wiec nie dałby rade w prime Joshui nie mówiąć o Vitliju bo do niego też pyskował. Teraz to z obecną formą po przejściach kontuzjach nawet wyleczony po kontuzjach by miał problem choćby Takamem na pewno z Povietkinem to spokojnie mógłby być znokautowany to jak mówi ze chce walczyć z Joshuą to zgodzę się Bellew śmiech na sali .
Co do Parkera młody może się rozwinie jest wygrał nieznacznie z Takamem i Ruizem jr ale póki co mnie nie przekonuję być może lekkim faworytem z Młodym Furym ale nie dam głowy że wygra znim na pewno
Pulew mógłby go wypunktować , Povietkin mógłby wypunktować jak i znokautować Parker nie ma waty ale panczerem też nie jest wiec z tym tekstem że znokautował by Joshue grubo przesadził zapewne było by odwrotnie i Joshua by go poskładał
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.