WEGNER: JEŚLI HUCK WYKORZYSTA SWÓJ POTENCJAŁ, TO MOŻE WYGRAĆ

Niezwykle ceniony za naszą zachodnią granicą szkoleniowiec Ulli Wegner wbrew opinii ekspertów wierzy, że jego były podopieczny Marco Huck (40-4-1, 27 KO) może już w najbliższą sobotę powrócić na szczyt wagi cruiser. Przypomnimy, że "Kapitan Hak" zawalczy w Berlinie z Aleksandrem Usykiem (12-0, 10 KO), co będzie jednocześnie początkiem zmagań w prestiżowym turnieju "World Boxing Super Series".

Do dziś wielu niemieckich kibiców uważa, że Huck najlepszą formę prezentował właśnie wtedy, gdy w jego narożniku stał Wegner. Obaj panowie rozstali się jednak w momencie, gdy Marco zerwał umowę z grupą Sauerland Event, co potem skończyło się na porażkach Niemca z naszym Krzyśkiem Głowackim i Mairisem Briedisem. Były trener Hucka ciągle jednak widzi w nim ogromny potencjał.

- Zawsze gdy Marco był pod ścianą, to dawał najlepsze występy. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Bardzo żałuję, że nie będę mógł stanąć w jego narożniku, ale będę trzymał za niego kciuki w pierwszym rzędzie. Uważam, że jeśli Marco wykorzysta swój potencjał, to jest w stanie wygrać z Usykiem. To wspaniale, że walka odbędzie się w Berlinie - w końcu tutaj jest dom Hucka. Zachęcam wszystkich, by przybyli w sobotę do Max Schmelling Halle i wspierali naszego pięściarza - zaapelował Ulli Wegner.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Norbert
Data: 05-09-2017 22:13:16 
Ten dzik Huck to może Usykowi buty pucować na ganku.

Usyk Go ogra do jednej bramki....heeeeh
 Autor komentarza: Norbert
Data: 05-09-2017 22:14:29 
Ta, ta !
Walka w Berlinie więc kupujcie bilety , kupujcie !
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 06-09-2017 08:57:06 
taki nieokrzesany buc jak w walce z Glowackim to kto wie, tyle ze on po tamtej walce sie skonczyl, Główka go skończył. Jak bedzie taki jak Briedisem to dostanie do 0. Ciekawa walka juz za kilka dni
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.