ARUM UCINA SPEKULACJE O MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY Z ANDRE WARDEM

Redakcja, Ring Magazine

2017-09-01

Miguel Cotto związał się z grupą Golden Boy Promotions, natomiast Andre Ward (32-0, 16 KO) gościł ostatnio na gali stacji ESPN, komentując galę grupy Top Rank. To od razu zrodziło spekulacje, czy lider wagi półciężkiej nie podpisze wkrótce kontraktu promotorskiego ze stajnią Boba Aruma?

Grupa Roc Nation Sports, należąca do znanego rapera Jaya Z, ma chyba lekki kryzys. Cotto zmienił barwy na GBP, a Ward poinformował za pomocą swojego menadżera, że wypełnił kontrakt ze stacją HBO i w tej chwili może wybierać w różnych ofertach innych telewizji. A komentarz dla ESPN, czy stacji współpracującej z Arumem, podkręcił dodatkowo różne pytania w środowisku bokserskim.

- Ward współpracuje z naszymi przyjaciółmi, a my nie wtrącamy się ani nie przeszkadzamy naszym partnerom. Zresztą grupa Roc Nation dobrze traktowała Warda i on nie szuka nowej. Niedawno spotkałem się z przedstawicielami RNS i odniosłem wrażenie, że oni wciąż chcą pozostać przy boksie - stwierdził szef Top Rank.

Sam Ward wciąż waha się, czy pozostać w wadze półciężkiej, czy też może awansować w górę? - Mam za sobą świetny zespół i zostawiam to również im.