CHISORA ROZSTAŁ SIĘ Z SAUERLANDEM

Marcin Olkiewicz, World Boxing News

2017-08-31

Dereck Chisora (26-7, 18 KO) nie będzie walczył dłużej pod banderą grupy Sauerland Event. "Del Boy" przedłużył dziś natomiast umowę menedżerską ze Stevem Goodwinem.

33-latek był pięściarzem niemieckiej stajni od lipca 2015 roku i stoczył od tamtej pory osiem walk - sześć zakończyło się jego zwycięstwem, a dwie porażką (z Kubratem Pulevem i Dillianem Whytem). Chisora zdecydował się zaś przedłużyć umowę menedżerską z grupą Goodwin Boxing, która współpracowała już z nim przy organizacji pojedynku z "The Body Snatcherem".

- Negocjujemy w imieniu Derecka z różnymi promotorami i jesteśmy już bardzo blisko podpisania naprawdę fantastycznej umowy. Dzięki niej Dereck wzmocni swoją pozycję i będzie jeszcze bardziej aktywny niż dotychczas - zapowiedział Steve Goodwin.

Przypomnijmy, że Dereck Chisora ostatni pojedynek stoczył w grudniu, przegrywając po bardzo interesującym boju z wcześniej wymienionym Whytem. Za kulisami mówi się, że jeszcze przed końcem roku obaj panowie spotkają się w ringu ponownie.