BADOU JACK: NAJPIERW CLEVERLY, POTEM MOŻE STEVENSON

Badou Jack (21-1-2, 12 KO) spodziewa się jutro w nocy trudnej przeprawy z "regularnym" mistrzem WBA wagi półciężkiej Nathanem Cleverlym (30-3, 16 KO), ale już rozmyśla o kolejnych podbojach i wyzwaniach.

Walka czarnoskórego Szweda promowanego przez Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z dobrze nam znanym Walijczykiem będzie częścią gali, podczas której Floyd zmierzy się z Conorem McGregorem. Przekaz PPV za oceanem kosztuje blisko sto dolarów ($99,95), natomiast w Polsce 40 zł (na antenach Cyfrowego Polsatu).

Jack niedawno dzierżył jeszcze pas WBC kategorii super średniej, lecz miał coraz większe problemy z uzyskaniem wymaganego limitu i poszedł w górę. Po ewentualnym zwycięstwie nad Cleverlym, Jack chciałby potem skrzyżować rękawice z championem WBC dywizji półciężkiej, Adonisem Stevensonem (29-1, 24 KO).

- Już wcześniej byłem zainteresowany walką ze Stevensonem, ale najwidoczniej on jej nie chciał. Już po wygranej nad Lucianem Bute dążyłem do tej konfrontacji, jednak Stevenson wybrał Fonfarę, czyli dużo łatwiejszą dla siebie opcję. Mam szacunek do osiągnięć Cleverly'ego i wiem, że czeka mnie trudny pojedynek, dlatego koncentruję się tylko na nim, ale gdy już go pokonam, czekają na mnie wielkie rzeczy w niedalekiej przyszłości. I mam nadzieję, że będzie to na przykład walka ze Stevensonem - nie ukrywa Jack.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nonitek
Data: 25-08-2017 21:07:13 
Jack już dawno kupił moje serce i życzę mu wygranej zarówno z Cleverlym jak i Stevensonem.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 25-08-2017 23:37:08 
Po tym jak Badou Jack sprawił tyle problemów w ringu Jamesowi DeGale ten zawodnik mocno u mnie zyskał. Moim zdaniem Jack będzie odnosił sukcesy w wadze półciężkiej. Cleverly nie powinien być dla niego większym wyzwaniem, ale walka zapowiada się mimo wszystko ciekawie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.