SZALEŃSTWO W LAS VEGAS. KTOŚ POSTAWIŁ 1,2 MLN NA MAYWEATHERA

Kibice w Las Vegas poszli w czwartek na całość i postawili olbrzymie sumy na zwycięstwo Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) w walce z Conorem McGregorem.

Największa kwota, jaką do tej pory postawiono na Mayweathera, wynosiła 880 tys. dolarów. W czwartek tymczasem w MGM ktoś postawił milion dolarów. W razie spodziewanego zwycięstwa Mayweathera wygra 182 tys. dolarów.

Niedługo potem firma William Hill przyjęła jeszcze większy zakład - na 1,2 miliona dolarów. Zysk w tym przypadku wyniósłby 240 tys.

Obie firmy przyjęły też wczoraj kilka mniejszych, ale i tak bardzo wysokich, bo opiewających na 300 tys. dolarów zakładów na triumf "Money" Floyda. W kasynie South Point odnotowano z kolei dwa zakłady na ok. 200 tys. Znalazł się też ktoś, kto zaryzykował i postawił 50 tys. na McGregora. Jeżeli mistrz UFC sprawie sensacje, ryzykant wzbogaci się o 225 tys. dolarów.

Większość graczy cały czas stawia na debiutującego w zawodowym boksie Irlandczyka. W kasynie Westgate na każdy zakład przyjęty na Mayweathera przypada dwanaście na McGregora. Zwolennicy Amerykanina stawiają za to znacznie większe pieniądze. Średnia wysokość zakładów na McGregora w tym kasynie to tylko 212 dolarów, podczas gdy na Mayweathera ponad 8 tys. dolarów.

Mayweather i McGregor skrzyżują rękawice w nocy z soboty na niedzielę w hali T-Mobile w Las Vegas. Walka ma pobić rekordy finansowe ustanowione w 2015 roku przez potyczkę Mayweathera z Mannym Pacquiao (59-7-2, 38 KO), w tym także rekord kwot wydanych w zakładach bukmacherskich. Przy okazji potyczki sprzed ponad dwóch lat na zakłady przeznaczono szacunkowo 60 milionów dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 25-08-2017 10:54:07 
W tej walce Floyd ryzykuje całą swoją karierę jeśli jakimś cudem przegrałby walke z tym śmiesznym Conorem to wszystko co budował latami pójdzie trochę w niwecz!
 Autor komentarza: Granat
Data: 25-08-2017 11:33:04 
Champion20

Prawda.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 25-08-2017 13:57:09 
tylko, że jest to nie realne. Connor właśnie będzie się bujał w tak niskiej pozycji.
Mówi się że wow ma niezłą stójkę jak na mma, ale chyba ktoś zapomina że goście z którymi on boksuje czy trafia nie mają absolutnie żadnej pracy nóg choćby w milionowej % zbliżonej do takiego FMJ.
Byle bokser z 200 ma lepszą pracę nóg niż zawodnicy mma. Jak Connor atakuje sierpami? Biegnie na rywala i rzuca siepacze, a jak on będzie biegł to już Money go będzie kontrował.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.