MALIGNAGGI: McGREGOR STRACIŁ NA SPARINGU 2 PUNKTY ZA FAULE

Paul Malignaggi, który stoczył dwa sparingi z Conorem McGregorem, wyjawił, że w jednym z nich sędzia odebrał mistrzowi UFC dwa punkty za faule.

Sparing nie był oczywiście punktowany, ale w ringu był obecny arbiter. McGregor zatrudnił słynnego sędziego Joe Corteza, aby prowadził jego sparingi i pomógł mu przywyknąć do reguł panujących w ringu.

- W drugim sparingu sędzia arbiter mu dwa punkty za uderzenia w tył głowy. On musi się nauczyć przestrzegać zasad, bo był trochę zagubiony w tym, co robił, zwłaszcza w półdystansie. Próbuje klinczować i ściągać głowę rywala. Walka w półdystansie w boksie całkowicie różni się od walki w półdystansie w MMA. Nie można łapać przeciwnika. Zostanie zdyskwalifikowany, jeśli będzie bić w tył głowy i ją ściągać - oznajmił Malignaggi.

FLOYD O SPARINGU McGREGOR-MALIGNAGGI >>>

Druga sesja sparingowa była ostatnią, jaką były bokserski mistrz dwóch kategorii wagowych stoczył z Irlandczykiem. Po niej opuścił jego obóz, zarzucając ludziom McGregora manipulowanie zdjęciami i nagraniami ze sparingu, tak aby ukazać Malignaggiego w jak najgorszym świetle.

McGregor kończy już przygotowania do wielkiego pojedynku z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO). Walka odbędzie się za tydzień, 26 sierpnia, w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: drozdi
Data: 19-08-2017 12:34:20 
I znowu płacz. Im więcej lamentuje tym bardziej się pogrąża a ludzie mają ubaw.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.