MALIGNAGGI: ANDRE BERTO ZREZYGNOWAŁ ZE SPARINGÓW Z McGREGOREM

Paul Malignaggi (36-8, 7 KO) poinformował, że ze sparingów z Conorem McGregorem wycofał się nie tylko on. Na obozie Irlandczyka nie pojawił się w ogóle Andre Berto (31-5, 24 KO), który wcześniej dogadał się w tej sprawie z jego zespołem.

Malignaggi wyjechał z obozu McGregora po tym, jak w sieci pojawiły się najpierw zdjęcia, a potem urywki nagrań, ze wspólnych sparingów. I były to tak starannie dobrane materiały, by przedstawić w nich przewagę Conora nad Paulem. I podobno obawiając się podobnych brudnych sztuczek ze strony mistrza UFC, na sparingi nie dojechał Berto.

- Rozmawiałem z Andre, który miał stawić się w sobotę na obozie McGregora. Ale po tym, jak ja zostałem potraktowany, on się po prostu rozmyślił. Wcześniej były nieczyste zagrywki z Van Heerdenem, a potem to samo zrobiono ze mną. Jeśli świat obiegnie opinia, że to nie przypadek, że ktoś po prostu działa w ten sposób, to potem ludzie nie chcą współpracować z kimś takim jak on. I teraz McGregor będzie miał problem, by znaleźć kogoś do pomocy w boksie - przekonuje "Magik".

Przypomnijmy, że Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) - najbliższy rywal Conora, pauzuje od blisko dwóch lat. Jego ostatnim przeciwnikiem był... właśnie Berto. Potyczka Mayweather Jr vs McGregor odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas w limicie kategorii junior średniej na dystansie dwunastu rund.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 13-08-2017 22:18:07 
Malignaggi specjalnie podkręca atmosferę. Jemu też się dostanie bonus jako komentatorowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.