KLICZKO: PRZEKAZUJĘ PAŁECZKĘ JOSHUI, JESTEM Z CIEBIE DUMNY!

Władimir Kliczko (64-5, 53 KO) jest już na emeryturze, ale podkreśla, że wagę ciężką zostawił w bardzo dobrych rękach.

Ukrainiec opublikował dzisiaj na Twitterze zdjęcie, na którym gratuluje Anthony'emu Joshui (19-0, 19 KO) zwycięstwa w walce z Erikiem Moliną. To właśnie po tym pojedynku z grudnia ubiegłego roku oficjalnie ogłoszono, że AJ i Kliczko skrzyżują rękawice, co nastąpiło pod koniec kwietnia na stadionie Wembley w Londynie. Dramatyczna walka zakończyła się zwycięstwem Joshuy w jedenastej rundzie.

- Mam spokój ducha, kiedy przekazuję pałeczkę Joshui - nowemu pokoleniu. Powodzenia, mały bracie, jestem z ciebie dumny! - napisał "Dr Stalowy Młot" przy zdjęciu.

W ostatnich tygodniach spekulowano, że 41-letni Kliczko w listopadzie w Las Vegas spróbuje się zrewanżować Brytyjczykowi. W czwartek jednak były mistrz wagi ciężkiej poinformował, że kończy zawodową karierę, by skupić się na nowych wyzwaniach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sekundant
Data: 04-08-2017 12:25:01 
Może sobie przekazywać, a prawda jest taka że pałeczka została mu odebrana już dawno.
 Autor komentarza: Graham
Data: 04-08-2017 12:50:51 
Wielka klasa sportowa i poza. Trzeba wiedzieć jak odejść i w jakim stylu, a Kliczko zrobił to w bardzo dobrym stylu.
 Autor komentarza: Miro
Data: 04-08-2017 13:32:54 
Co z tego , że ostatnia walka była super w wykonaniu Władymira. Nie przesłoni to widoku innych wcześniejszych walk w których to wieszał się , klinczował , faulował . Walczył zachowawczo jak cykor co nie przystoi mistrzowi świata.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 04-08-2017 13:51:00 
"Walczył zachowawczo jak cykor co nie przystoi mistrzowi świata"

A gdzie jest zapisane co przystoi a co nie mistrzowi świata?? Hmm? Chętnie poczytam. Rozumiem że jak ktoś jest mistrzem świata to ma iść na żywioł, przyjmować na ryj ile się da, tracić zdrowie i skrajnie ryzykować itd bo bydło chce krwi tak? Coś Ci się pomyliło...

Co do samego artykułu to rzeczywiście Wład może spokojnie patrzeć na to kto przejął królowanie w Hw. Oprócz klasy sportowej bowiem AJ ma poukładane w głowie i raczej nie wpadnie w ciężką depresję tyjąc do 200 kilogramów, uciekając od wyzwań w chlanie, ćpanie i opowiadanie jak to by wszystkich pozamiatał jakby mu się chciało...
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 04-08-2017 15:24:00 
Jakby byli Bracia to może nie było aż bardzo ciekawię ale był porządek byli tak dobrzy że nie mieli godnych rywali.

Wład to klasa był zawsze na ringu i poza nim prawdziwy profesojnalista mimo wszystko szkoda wielka ze odchodzi bo z Wilderem i Parkerem by sobie poradził ale szacun za to co dokonał odszedł mimo że przegranej po jednej z najlepszych walk
Aj jest jego godnym następcą dobrze że on będzie to będzie jeśli już nie jest przyszły Dominator Wagi ciężkiej
dobrze że on jest bo Mistrzami by Mistrzowie by się co chwile zmieniali

Aj może dokonać tego co nie dokonał żaden Fighter w historii wagi ciężkiej mieć 4 prestiżowe pasy Mistrzowskie.'
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 04-08-2017 16:19:32 
Zabawne jak sie sapie na Kliczko za dobor rywali ale przypomne ze on mial 3 pasy i wiekszosc walk to byly obowiazkowe wiec jaka jego wina kto sie doczlapywal do matadorow? Trzeba tez czytac ze zrozumieniem. Przekazuje paleczke dominatora.

Wlad powinien przeplacic Parkera i zabrwc mu pas wtedy konczac kariere.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 04-08-2017 16:35:01 
Ale butny gość, "przekazuje pałeczkę". Nikomu nie przekazałeś tronu, zostałeś z niego wykopany. I to przez nadwornego błazna Furego, Joshua tylko wbił gwóźdź do trumny.
 Autor komentarza: AdRem
Data: 05-08-2017 03:14:41 
Umarl krol, niech zyje krol. Oj psioczylo sie na tego Kliczke psioczylo ale jednak jest pewien smutek. Pomimo miejscami nienajladniejszego boksu trzeba mu oddac ze zdominowal wage ciezko na dlugie lata. W walce z Fury zabraklo troche charakteru brata. To samo z Joshua. Ale wiecznie sie wygrywac nie da. Niech mu sie powodzi na emeryturze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.