WKRÓTCE WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY POWROTU MIKKELA KESSLERA

Mikkel Kessler (46-3, 35 KO) już pod koniec marca poinformował o powrocie ze sportowej emerytury. Zaznaczył jednak, że po tak długiej przerwie nie jest gotowy na najlepszych i zrezygnował z udziału w turnieju World Boxing Super Series. Kiedy więc i z kim wróci znakomity Duńczyk? Tak naprawdę wszystko jest już jasne.

Kessler aż czterokrotnie sięgał po tytuł mistrza świata kategorii super średniej. Niedawno obchodził jednak 38. urodziny, a nieaktywny pozostaje od maja 2013 roku. Czy stać go jeszcze na odzyskanie korony w limicie 76,2 kilograma?

- Data powrotu Mikkela jest już znana, lokalizacja również, a nawet nazwisko jego przeciwnika. Wkrótce podamy do wiadomości wszystkie te informacje - zapewnia Kalle Sauerland, promotor Kesslera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LORZAmasonska
Data: 02-08-2017 21:51:12 
Ciekawe jaką formę będzie miał Kessler. Czy to już tylko odcinanie kuponów na duńskich Januszach?
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 02-08-2017 23:11:52 
Zastnawia mnie powrót Keslera czemu po roku max półtora nie wrócił tylko po 4,5 latach

bardzo lubiłęm i lubie Kesslera kiedyś był znakomity 2 wojny z Frochem zapamiętam na lata!
ale obecnie w jakiej jest formie to raczej na pewno nie wysokiej 4 lata przerwy i skoro odmówił udziału w supe six gdzie są co najwyżej tylko solidni zawodnicy np jest po prime i porażce tko Brechmer czy jakiś tylko solidny turas rywal Eubanka którego nazwiska nie pamięta czy ten rywal z Usa Grovsa żaden kozak
Kesller nazwisko ma duże ale nie wiem czy powrót tylko dla kasy po to żeby wygrać z bumami w a za rok ze zwyciescą super six i wyjście po wypłąte to zarobi i odejdzie wiec może to być powrót jak Hyea obym się mylił ale tak może być powód powrotu kiedyś świetnego TWARDEGO FIGHTERA.
okaże się niedługo
 Autor komentarza: Pismen
Data: 03-08-2017 05:51:37 
A przypadkiem Kessler nie miał jakiegoś problemu z okiem? Jakby jego motywacją miała być kasa poszedłby do WBSS.
Wydaje mi się, że on myśli o 5 tytule. Bardzo lubię Vikinga, to był jeden z moich ulubionych zawodników. Tak samo jak Froch zresztą, więc nie obraziłbym się gdyby wyciągnął go z emerytury dla dopełnienia trylogii :)
 Autor komentarza: VitaliQuitschko
Data: 03-08-2017 09:59:44 
"Wojny" z Frochem to najbardziej przereklamowane walki ostatnich lat. To nawet nie były wojny.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.