Archiwum wiadomości z dnia: 2017-08-01

 


PROMOTOR JOSHUY I WHYTE'A: W KOŃCU DOJDZIE DO TEGO REWANŻU

Za dwa i pół tygodnia Dillian Whyte (20-1, 15 KO) zadebiutuje na ringu amerykańskim. Pierwotnie miał zmierzyć się z porozbijanym Michaelem Grantem, lecz wobec protestów kibiców wycofano się z tego pomysłu. Wkrótce poznamy nazwisko nowego rywala, ale Whyte ma w perspektywie ewentualny rewanż z mistrzem IBF/WBA wagi ciężkiej, Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO), bądź atak na tron World Boxing Council.WHITE COLLAR BOXING - EDYCJA II

Pierwsza gala z serii White Collar Boxing cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Już niebawem kolejny raz będziemy mieli okazję zobaczyć galę bokserską organizowaną przez Rafała Jackiewicza. Finał drugiej edycji gali zapowiadanej jako: "WCB, piątek trzynastego - OSZUKAJ PRZEZNACZENIE", odbędzie się w restauracji Champions Sports Bar Restaurant w Hotelu Marriott w Warszawie 13 października.WRÓCI SONNY BILL WILLIAMS?

Sonny Bill Williams (7-0, 3 KO) to gwiazda światowego rugby, ale nieźle radził sobie również w boksie. Ważący w granicach 105 kilogramów Nowozelandczyk od 2009 do 2015 roku zanotował siedem zwycięstw, między innymi nad Fransem Bothą oraz Chauncy Welliverem. Teraz, w wieku 32 lat, ma wrócić między liny na kilka potyczek.


POKONAŁ REKOWSKIEGO, TERAZ ZASTĄPI GO W WALCE Z WERWEJKĄ

Siergiej Werwejko (6-1, 4 KO) miał skrzyżować rękawice z Marcinem Rekowskim (17-5, 14 KO), ten drugi jednak pozostając w konflikcie ze swoim promotorem ogłosił zawieszenie czy też zakończenie kariery. Szybko podjęto próby znalezienia jego zastępstwa i wybór padł na zawodnika, który... pokonał 'Reksa' blisko dwa lata temu podczas PBN.MAREK MATYJA: SZYKUJĘ SIĘ NA NAJLEPSZEGO SĘKA

- Mam już za sobą dwa tygodnie sparingów, a przede mną jeszcze drugie tyle. Nie mogę więc na nic narzekać. O walce dowiedziałem się odpowiednio wcześnie, mam czas na dobre przygotowania, taktyka ustalona, więc nie pozostało mi już nic innego, jak tylko ciężko pracować na sali, a potem wejść do ringu i zwyciężyć - mówi Marek Matyja (13-1, 5 KO), który 19 sierpnia w Międzyzdrojach skrzyżuje rękawice z Dariuszem Sękiem (26-3-2, 8 KO).