WHITE COLLAR BOXING - EDYCJA II

Pierwsza gala z serii White Collar Boxing cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Już niebawem kolejny raz będziemy mieli okazję zobaczyć galę bokserską organizowaną przez Rafała Jackiewicza. Finał drugiej edycji gali zapowiadanej jako: "WCB, piątek trzynastego - OSZUKAJ PRZEZNACZENIE", odbędzie się w restauracji Champions Sports Bar Restaurant w Hotelu Marriott w Warszawie 13 października. Chętni, którzy w danym mieście zgłoszą się do udziału w projekcie WCB, będą uczestniczyć w przygotowaniach do turnieju w klubie bokserskim, którego adres i logo jest podane na stronie. Przez okres, w którym będą trwały przygotowania, od ich początku do zakończenia, odbędzie się 30 jednostek treningowych. Podczas nich uczestnicy będą brali udział w treningach bokserskich mających na celu jak najlepsze przygotowanie ich do walki.

Chętni, którzy chcą wziąć udział w projekcie, ale nie chcą wykupować pakietu startowego, mają taką możliwość, lecz w tym momencie uczestniczą tylko w turnieju. Każdy uczestnik otrzyma odzież sportową do walki, spodenki, rękawice oraz koszulkę. Uczestnicy, którzy wykupią pakiet startowy po około 10 dniach od rozpoczęcia treningów, otrzymają rękawice, taśmy oraz szczękę. Po około 20 dniach osoby biorące udział w treningach otrzymają również odżywki.

Przy okazji kolejnej edycji są zaplanowane różnego rodzaju ciekawostki i niespodzianki. Jedna z nich to dołączenie do projektu Piotra Makowskiego z pisma Mean's Health. Będzie on uczestnikiem drugiej edycji WCB. O wszystkim oczywiście przeczytacie w magazynie Mean's Health. Równolegle ruszy blog video losowo wybranego uczestnika "WCB, piątek trzynastego - OSZUKAJ PRZEZNACZENIE", którego trening i emocje towarzyszące przygotowaniom będziecie mogli śledzić na oficjalnym kanale youtube Leone Polska. Całą galę będziecie mogli obejrzeć na BOKSER.ORG oraz platformie telewizyjnej TylkoSport.Net. W tym miejscu dziękujemy sponsorom: RatSort, Leone Polska oraz Champions Sports Bar Restaurant.

Więcej dowiecie się na www.boksdlawszystkich.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.