HORN MYŚLI O MAYWEATHERZE, ARUM PROPONUJE WALKĘ Z CRAWFORDEM

Jeff Horn (17-0-1, 11 KO) po sensacyjnym pokonaniu Manny'ego Pacquiao stał się gorącym nazwiskiem na bokserskim rynku. Australijczyk deklaruje, że jeśli "Pacman" nie zdecyduje się dalej walczyć, to chętnie w kolejnym występie spotka się między linami z samym Floydem Mayweatherem Jr. Tymczasem promotor Bob Arum ma dla niego inną, również ciekawą ofertę.

- Chcę największych walk, jakie tylko są możliwe do zrobienia. Walka z Mayweatherem właśnie taka by była. Zrealizowałem już swój cel, jakim było wywalczenie tytułu mistrza świata, a teraz zamierzam budować swoją legendę walcząc z największymi w tym sporcie - zadeklarował "Szerszeń".

Szef grupy Top Rank uważa jednak, że Mayweather dotrzyma słowa i po zaplanowanym na 26 sierpnia pojedynku z Conorem McGregorem raz na zawsze zakończy swoją przygodę z zawodowym sportem. Dlatego też oferuje Australijczykowi walkę z inną gwiazdą ze swojej stajni, Terencem Crawfordem.

- Mayweather utrzymuje, że po walce z McGregorem zakończy karierę, a ja mu wierzę. Co prawda przed Crawfordem teraz trudna walka z Juliusem Indongo, ale pod koniec roku jego starcie z Hornem jest jak najbardziej możliwe. Jeśli Manny Pacquiao nie przystąpi do rewanżu z Jeffem, to Crawford będzie prawdopodobną opcją - wyjawił Arum.

- Czy uważam, że Crawford jest lepszy od Horna? Raczej tak. Ale takiego dzieciaka jak Horn nigdy nie wolno lekceważyć -zakończył szef stajni Top Rank.

Oczywiście, główną opcją dla świeżo upieczonego czempiona federacji WBO w wadze półśredniej pozostaje rewanż z "Pacmanem". Wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach, bo jutro Bob Arum ma się wybrać do Manili, aby porozmawiać w cztery oczy z Filipińczykiem o jego sportowej przyszłości.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 25-07-2017 22:08:05 
Crawford by go zmasakrowal nawet w 147
 Autor komentarza: MLJ
Data: 25-07-2017 23:18:18 
Crawford zrobi z Horna głupka w ringu i na koniec walki zastopuje..
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 26-07-2017 00:39:29 
I ot wyszla tajemnica. Sprzedal paca hornowi bo pac nie chcial byc miesem dla terenca to pas przerzucil na horna i teraz latwiej go odkipic:)
 Autor komentarza: kame69sennin
Data: 26-07-2017 03:00:11 
PEDALY
 Autor komentarza: Luton
Data: 26-07-2017 08:35:25 
W przeciwienstwie do Aruma Pacman jeszcze wierzył w rewanż z mayweatherem. Arum chciał przeprowadzić zmiane warty z paca na crawforda. Widocznie to przejście nastąpi tyle że na raty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.