Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-24

 
TURNIEJ W USTI NAD ŁABĄ ZWERYFIKUJE FORMĘ NASZYCH KADROWICZÓW

Już jutro nasi seniorzy wyjeżdżają do Usti nad Łabą, gdzie wezmą udział w XLVIII edycji tradycyjnego turnieju międzynarodowego o Grand Prix tego miasta. Do startu w czeskich zmaganiach szkoleniowiec kadry narodowej - Karol Chabros, powołał następujących zawodników: Jarosław Iwanow (-56kg), Mateusz Polski (-64kg), Damian Kiwior (-69kg), Bartosz Gołębiewski (-75kg), Michał Soczyński (-81kg), Aleksander Stawirej (+91kg).


HAYE OFERUJE POMOC PARKEROWI I WSPIERA GO DOBRYM SŁOWEM

David Haye (28-3, 26 KO) wyszedł z ciekawą propozycją w stronę Josepha Parkera (23-0, 18 KO). Nowozelandczyk w drugiej obronie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO zaboksuje 23 września w Manchesterze z oficjalnym pretendentem do jego pasa, Hughie Furym (20-0, 10 KO). Haye chce go ugościć i pomóc mu w pokonaniu swojego rodaka.


MAYWEATHER JR vs McGREGOR: 10 NAJLEPIEJ SPRZEDANYCH GAL PPV

Wiele osób przekonuje, że walka wracającego ze sportowej emerytury Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z największą gwiazdą światowego MMA Conorem McGregorem, pobije rekordy wszech czasów jeśli chodzi o sprzedać przyłączy PPV. Początkowo można to było traktować jako słaby żart, ale sądząc po konferencjach prasowych z udziałem obu zawodników i zainteresowaniem w mediach, być może rzeczywiście ludzie zechcą to tłumnie obejrzeć?


MICHAŁ OLAŚ WRÓCI W ŁOMIANKACH W WALCE Z BAŃBUŁĄ

W marcu Michał Olaś (3-0, 2 KO) miał zaboksować w Dzierżoniowie, jednak podczas sparingu z Adamem Balskim złamał kciuk i musiał długo pauzować. Pierwszy tegoroczny start zanotuje dopiero 30 września podczas gali BudWeld Boxing Night w Łomiankach organizowanej przez współpracujące grupy Tymex Boxing Promotion i AG Promotion.