HOLYFIELD RADZI JOSHUI ZMIANĘ WIZERUNKU

Redakcja, The Sun

2017-07-23

Evander Holyfield - jedyny w historii czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej, podpowiada aktualnemu liderowi królewskiej kategorii - Anthony'emu Joshui (19-0, 19 KO), delikatną zmianę wizerunku.

Anglik pokonując Władimira Kliczkę (64-5, 53 KO) zunifikował pasy IBF i WBA. Ale pozostający nieaktywny od dwóch lat Tyson Fury (25-0, 18 ko) leży mu wciąż na sercu. Jak wyjść z jego cienia?

ANTHONY JOSHUA: SERWIS SPECJALNY >>>

- Joshua powinien zastanowić się nad swoim wizerunkiem. On nie potrzebuje budować swój image na wzór Tysona Fury'ego. Fury często drwi i żartuje, przez co widziany jest w trochę innym świetle. Anthony chce być pierwszym bokserem z miliardem dolarów zarobionym na ringu. Ale żeby to osiągnąć, musi toczyć największe możliwe walki. Starcie z Furym nie jest w tej chwili takim pojedynkiem. Niech zapomni o Furym i myśli o innych walkach. Ciekawy wydaje się rewanż z Kliczką, tylko Joshua musi unikać przerośniętego ego. Nie może pozwolić sobie na myślenie w stylu "Udowodniłem już, że mogę pokonać każdego i nie muszę już ciężko trenować". Na to musi na pewno uważać - stwierdził Holyfield.