HOLYFIELD RADZI JOSHUI ZMIANĘ WIZERUNKU

Evander Holyfield - jedyny w historii czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej, podpowiada aktualnemu liderowi królewskiej kategorii - Anthony'emu Joshui (19-0, 19 KO), delikatną zmianę wizerunku.

Anglik pokonując Władimira Kliczkę (64-5, 53 KO) zunifikował pasy IBF i WBA. Ale pozostający nieaktywny od dwóch lat Tyson Fury (25-0, 18 ko) leży mu wciąż na sercu. Jak wyjść z jego cienia?

ANTHONY JOSHUA: SERWIS SPECJALNY >>>

- Joshua powinien zastanowić się nad swoim wizerunkiem. On nie potrzebuje budować swój image na wzór Tysona Fury'ego. Fury często drwi i żartuje, przez co widziany jest w trochę innym świetle. Anthony chce być pierwszym bokserem z miliardem dolarów zarobionym na ringu. Ale żeby to osiągnąć, musi toczyć największe możliwe walki. Starcie z Furym nie jest w tej chwili takim pojedynkiem. Niech zapomni o Furym i myśli o innych walkach. Ciekawy wydaje się rewanż z Kliczką, tylko Joshua musi unikać przerośniętego ego. Nie może pozwolić sobie na myślenie w stylu "Udowodniłem już, że mogę pokonać każdego i nie muszę już ciężko trenować". Na to musi na pewno uważać - stwierdził Holyfield.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 23-07-2017 21:58:17 
Nie wydaje mi się żeby Anthony szczycił się tym i obnosił że stuknął Władka. Wg mnie jest pewny siebie, nie pieprzy głupot tak jak Fury i uważam,że jego wizerunek jest jak najbardziej ok. Przynajmniej nie kłapie dziobem tak jak nasz jeden samozwańczy przygłup, który marnie skończył co było do przewidzenia.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 23-07-2017 21:58:41 
A kiedy on tak budował wizerunek? zawsze każdy go kojarzy jako uśmiechniętego faceta
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 23-07-2017 22:49:22 
Lubię skromnych ludzi, ale akurat w biznesie lekka autopromocja nie zaszkodzi. Antek na pewno w tym względzie nie przegina, więc nie wiem, o co biega. Najważniejsze, żeby nie zapominał, że zawsze jest coś do poprawy, ale niekoniecznie musi opowiadać o swoich słabych stronach i wątpliwościach.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 23-07-2017 23:49:47 
"Udowodniłem już, że mogę pokonać każdego i nie muszę już ciężko trenować" to raczej motto życiowe furego
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 24-07-2017 06:38:13 
Widzę, że Hollemu na stare lata się przewraca w głowie. Bo skoro mu się wydaje, że AJ buduje swój wizerunek na wzór Furego, to ja nie mam pytań.

Ogólnie to nie zgadzam się, że Joshua powinien odpuścić Cygana. Ja chciałbym aby AJ gościa wyjaśnił. Czy rzeczywiście jest tak dobry, czy poprostu w starciu z Wladziem dał walkę życia. Czy potrafił wyłączyć Wladzia atuty, czy ten miał poprostu zły dzień.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 24-07-2017 10:51:37 
Tydzień po walce z Władimirem był na sali. Nie mam pytań.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 24-07-2017 20:23:37 
Prawie wszystko się zgadza ale Anthony prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie do Ortiza więc o wychodzeniu do najlepszych możemy zapomnieć
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.