MAŁE PIĘŚCI: RAJ DLA GANGSTERÓW (WYNIKI KONKURSU)

Jakub Biłuński, Opracowanie własne

2017-07-23

Konkurs ''Raj dla gangsterów'' nie przyniósł właściwie żadnych inspiracji. W przeciwieństwie do konkursu z okazji walki Joshua vs Kliczko >>>, czytelnicy nie przedstawili wartościowych komentarzy. Cóż, jak widać walka Mayweather vs McGregor jest uważana przez większość kibiców boksu za niesmaczny cyrk. Czy słusznie? Moim zdaniem tylko częściowo. Zamierzam to udowodnić w tekście, który przeczytacie na łamach ''Małych pięści'' tuż przed pojedynkiem. Mam przy tym ciągle nadzieję, że choć jeden pismak podejmie wyzwanie i spłodzi coś, co będzie można uznać za ''boxing writing''.

Z przyjemniejszych wieści - dostałem maila zatytułowanego ''JEDYNY SŁUSZNY KOMENTARZ KONKURSOWY'' od stałego czytelnika, Jakuba Bańczyckiego. Przesłał on trailer filmu ''Wielkie żarcie'' Marco Ferreriego. Oprócz trailera mail nie zawierał niczego. ''Wielkie żarcie'' jako metafora szaleństwa, jakim stała się konsumpcja walki Mayweather vs McGregor? Myślę, że ten mail jest ciekawy, choć w tekście o walce pójdę zupełnie innym tropem.

Nagrodę za zwycięstwo w konkursie otrzymuje zatem Jakub Bańczycki. Jest nią dowolnie wybrany produkt z oficjalnego sklepu The Money Team (themoneyteam.com >>>) lub z oficjalnego sklepu Conora McGregora (www.conormcgregor.com >>>). Maksymalna wartość produktu: 100 dolarów.

Smacznego!