Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-21

 


CURTIS STEVENS WOLNYM PIĘŚCIARZEM

Curtis Stevens (29-6, 21 KO) rozstaje się z grupą Main Events i od teraz jest wolnym zawodnikiem, mogącym szukać sobie nowego promotora. I choć ma już na karku 32 lata, a w marcu przegrał przez bardzo ciężki nokaut z Davidem Lemieux, to nadal pozostaje jednym z ciekawszych pięściarzy wagi średniej.


ANTONIO MARGARITO WRÓCI WALKĄ Z JONESEM

Antonio Margarito (40-8, 27 KO) nie zamierza składać broni i kontynuuje swoją drogę powrotną. Były mistrz świata wagi półśredniej i junior średniej po powrocie z pięcioletniej sportowej emerytury zanotował dwa zwycięstwa w przeciętnym stylu. Teraz poznał datę kolejnego występu.LOU DiBELLA: KOWNACKI DOSTANIE MISTRZOWSKĄ SZANSĘ

- Wierzę, że Adam w pewnym momencie dostanie szansę zaboksowania o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej - mówi Lou DiBella, promotor sobotniej gali, który blisko współpracuje z Adamem Kownackim (16-0, 13 KO) i wraz z menadżerem Alem Haymonem być może doprowadzą kolejnego polskiego 'ciężkiego' do walki o tytuł mistrza świata królewskiej kategorii.

NA HORYZONCIE WALKA ABRAHAMA Z ZEUGE?

Czy to już koniec Arthura Abrahama (46-6, 30 KO)? Nazywany "Królem Arturem" Ormianin z niemieckim paszportem był niegdyś wielkim mistrzem wagi średniej, potem dwukrotnie sięgał po pas kategorii super średniej, ale w limicie 76,2 kilograma jego ciosy nie robiły już takiego wrażenia na rywalach. W sobotni wieczór dostał srogą lekcję od Chrisa Eubanka Jr, niemal taką samą, jakiej udzielił mu w zeszłym roku Gilberto Ramirez.