ANTONIO MARGARITO WRÓCI WALKĄ Z JONESEM

Antonio Margarito (40-8, 27 KO) nie zamierza składać broni i kontynuuje swoją drogę powrotną. Były mistrz świata wagi półśredniej i junior średniej po powrocie z pięcioletniej sportowej emerytury zanotował dwa zwycięstwa w przeciętnym stylu. Teraz poznał datę kolejnego występu.

"Tornado z Tijuany" wystąpi 2 września w swojej ojczyźnie, gdzie przyjdzie mu rywalizować z cenionym w środowisku Carsonem Jonesem (40-11-3, 30 KO).

- Antonio wrócił walkami z mniejszymi rywalami, a potrzebuje spotkania z prawdziwym przeciwnikiem, który będzie dla niego realnym zagrożeniem. Zadałem mu szczere pytanie, czy woli stoczyć pięć walk po 200 tysięcy dolarów z zawodnikami pokroju Paeza Jr, czy poszukać naprawdę wielkich wyzwań i wielkich pieniędzy? Jones ma reputację solidnego pięściarza, lecz jeśli Antonio nie będzie w stanie pokonać jego, to jak ma rywalizować z jeszcze lepszymi? Przemyślał sprawę i odparł mi "OK, zróbmy to" - relacjonuje Sergio Diaz, menadżer Margarito.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 21-07-2017 08:59:34 
Ciekawe czy będą przeprowadzone "badania na obecność gipsu" :-)
 Autor komentarza: Dudas
Data: 21-07-2017 11:05:22 
Ja bym chciał mieć jasny dowód na to, że jego oko jest sprawne. Bo wygląda na szklane.
 Autor komentarza: oczi00
Data: 21-07-2017 11:18:16 
Jest śmieciem. Takim oszustom nie powinno się dawać szansy na zarobek W OGÓLE do końca życia. Przepięknie by było gdyby zmieniono prawo i za takie akcje dostawało by się oskarżenia o usiłowanie... Może w końcu sterydowcy i inne brudasy zaczęły by ruszać szarymi komórkami.
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 21-07-2017 21:57:43 
ja pierdole a ten gipsowy śmieć teraz będzie wracał 50 razy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.