Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-18

 


FOTORELACJA: W STYLU BRACI OLECHÓW

Po piętnastej Galobiesiadzie, która miała miejsce piętnastego lipca, na piętnastą rocznicę działalności klubu Ring Wolny Toruń, pozostał Pamiątkowy Kamień odsłonięty przez honorowych gości: Mirosława Kuźmię i Andrzeja Lewandowskiego. Wyniki walk i fotorelacja w rozwinięciu.
SPENCE JR W PRZYSZŁOŚCI SPODZIEWA SIĘ WALKI Z CRAWFORDEM

Errol Spence Jr (22-0, 19 KO) być może już teraz jest najlepszym pięściarzem w kategorii półśredniej, ale jego ambicje sięgają szczytu rankingów P4P. W niedalekiej przyszłości walka z wyśmienitym Terencem Crawfordem (31-0, 22 KO) mogłaby go wywindować w tym zestawieniu zdecydowanie do przodu, dlatego też czempion federacji IBF bardzo liczy na takie starcie.
ADAM KOWNACKI: SZPILKA PYTAŁ O NASTĘPNĄ WALKĘ, LEKCEWAŻYŁ MNIE

- To była dobra walka, choć mój trener i tak miał zastrzeżenia i ocenił mnie na trzy i pół w skali od jeden do pięciu. Wygrałem, lecz nadal mam wiele rzeczy do poprawy. Mimo wszystko dałem jasny sygnał i liczę na to, że teraz czekają mnie lepsze rzeczy - mówi Adam Kownacki (16-0, 13 KO), który w sobotnią noc zastopował w czwartej rundzie Artura Szpilkę (20-3, 15 KO).


WIELKOPOLSKIE GRAND PRIX

Powoli wracamy do tradycyjnych, cyklicznych zmagań na turniejach typu Grand Prix. Kalendarz Kibica na bieżący rok zapełnia się właśnie takimi imprezami, których dotychczas brakowało. Z kolejną inicjatywą rusza Wielkopolska. Szczegóły w rozwinięciu.ROBERT GUERRERO KOŃCZY KARIERĘ

W maju 2013 roku Robert Guerrero (33-6-1, 18 KO) jako jedna z największych gwiazd boksu zawodowego przystępował do potyczki z samym Floydem Mayweatherem Jr. Przegrał jednak wtedy wyraźnie na punkty, a potem jego kariera się załamała. W ostatnich pięciu walkach zanotował cztery porażki - w tym minioną sobotę przed czasem z Omarem Figueroą Jr (TKO 3) podczas gali z udziałem Kownackiego i Szpilki.