SPENCE JR W PRZYSZŁOŚCI SPODZIEWA SIĘ WALKI Z CRAWFORDEM

Errol Spence Jr (22-0, 19 KO) być może już teraz jest najlepszym pięściarzem w kategorii półśredniej, ale jego ambicje sięgają szczytu rankingów P4P. W niedalekiej przyszłości walka z wyśmienitym Terencem Crawfordem (31-0, 22 KO) mogłaby go wywindować w tym zestawieniu zdecydowanie do przodu, dlatego też czempion federacji IBF bardzo liczy na takie starcie.

Samego Crawforda już 19 sierpnia czeka unifikacyjny pojedynek w wadze super lekkiej z Juliusem Indongo. Spence ma nadzieję, że jeżeli jego rodak wyjdzie z tego boju zwycięsko, to następnie powędruje z wagą w górę i podejmie z nim rękawice.

- Ta walka prawdopodobnie się odbędzie. Terence teraz robi swoje w wadze do 140 funtów, ale myślę, że kiedy już zostanie zunifikowanym mistrzem, to przejdzie wyżej i wtedy ze sobą zawalczymy - wyjawił Spence Jr.

- To byłoby świetne widowisko. On jest wielkim wojownikiem i zarazem dobrym bokserem, byłoby doskonale z nim się zmierzyć - zakończył mistrz świata wagi półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 18-07-2017 23:38:55 
Bardzo chętnie obejrzę taką walkę ale wynik raczej oczywisty. Spence który męczył się z Brookiem nie miałby szans z fenomenalnym Budem. Siła fizyczna wyraźnie po stronie większego z Amerykańców więc małe ryzyko by na pewno istniało.
Nie mogę się doczekać ogólnie Crawforda w półśredniej
 Autor komentarza: Madras
Data: 19-07-2017 14:31:11 
Moim zdaniem faworytem tej walki byłby Errol Spence Jr. Jest to bokser naturalnie większy, silniejszy, z lepszą szczęką. Oczywiście pod względem technicznym też niewiele można mu zarzucić. Nie wiem, czy Terence chciałby się pchać w taką walkę. Pewnie bardziej by mu zależało na wyciągnięciu do swojej kategorii małego Łomaczenki. Zresztą Errol pewnie długo nie zasiedzi w półśredniej i prawdopodonie za jakieś dwa lata przeniesie się do junior średniej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.