JOSHUA: KLICZKO JEST MĄDRY, ALE NIE MA TAKIEGO DRYGU JAK JA

Anthony Joshua (19-0, 19 KO) stwierdził, że Władimirowi Kliczce (64-5, 53 KO) zabrakło ulicznego sprytu i agresji w kwietniowej walce na Wembley, którą Anglik wygrał w jedenastej rundzie.

Ukrainiec miał przeciwnika na deskach w szóstej odsłonie, ale nie poszedł za ciosem, przez co rywal się pozbierał i później sam go wykończył.

- On jest bardzo inteligentny, ma doktorat, ale nie ma takiego drygu jak ja. Jak tylko walka się zakończyła, uśmiechnąłem się i pomyślałem sobie: mnie nie przechytrzysz - oznajmił Joshua.

Komentując zaś nokdaun z szóstej rundy - pierwszy w swojej zawodowej karierze - AJ przyznał, że był to "słodki cios".

- Trafił mnie mocno, ale to nie wystarczyło, żebym pozostał na deskach - stwierdził.

Rewanż Joshua-Kliczko może się odbyć w listopadzie w Las Vegas. Wciąż jednak wszyscy czekają na decyzję 41-letniego Ukraińca, który nie postanowił jeszcze, czy będzie kontynuować karierę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 18-07-2017 11:42:09 
Kliczko w prime by Joshue do końca 4 rundy ubił, Anthony powinien zostać poddany testom olimpijskim przez cały rok. Obecnie jest karykaturą boksu i doskonale pokazuje, że łapią tych co nie płacą.

Korupcja w boksie dalej jak w XIX wieku.
 Autor komentarza: Tyrion1989
Data: 18-07-2017 11:58:43 
Joshua nie jest jakiś wyjątkowy;

1.Mike Tyson (nawet nie prime tylko z połowy lat 90-tych)
2.Lenox
3.Vitek (prime)
4.Holly (z walk z Tysonem)
5.Ali
6.Frezier
7.Holmes
8.Foreman
9.Roy Jones Jr (z jednorazowego wypadu na walke z Ruizem)
10.Haye (w prime)

To tylko pierwsze znane nazwiska które moim zdaniem robią go bez wiekszych problemów
 Autor komentarza: Champion20
Data: 18-07-2017 12:28:18 
Radze troche pokory dla Joshuy tak naprawde to ledwie co wygrał walkę u siebie z 41 latkiem w past prime dlatego siedział bym cicho. Jak ktoś wyżej tu wspomnial Klickzo w formie z walki z hayem robi joshue jak chce
 Autor komentarza: spienionyjohny
Data: 18-07-2017 14:05:23 
Chyba trochę więcej pokory w Waszych komentarzach, AJ rozmontował Włada, który mimo wieku był w jednej z najlepszych form w karierze. Co do dopingu się już nie udzielam, każdy ma rentgen w oczach i już widzi, że to od sterydow..(zazwyczaj po odstającym brzuchu, który jest spowodowany hiperlordozą). Radzę obejrzeć jak wyglądał zawsze Kliczko przez tyle lat.. a z tego co pamiętam to Vitalija złapano na dopingu kiedyś
 Autor komentarza: arpxp
Data: 18-07-2017 15:50:29 
"To tylko pierwsze znane nazwiska które moim zdaniem robią go bez wiekszych problemów"Takie gdybania to sobie w dupę możesz wsadzić. I tak nigdy się nie dowiemy czy tak by było, czy nie. Pewne jest jednak to, że w tym momencie na AJ-a nie ma bata.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 19-07-2017 07:59:04 
"Kliczko z formy takiej a takiej to był robił AJ jak chiał.."
Chiałbym zauważyć że Kliczko był najlżejszy od kilku lat, zrobił formę życia do tej walki..Był lotny na nogach, szybki i wydolny kondycyjnie..Mało tego, to nawet jak na Kliczke , nie walczył zachowawczo..
To było najlepsze wydanie Władka od kilku lat..Czemu przegrał?..Bo trafił na faceta o warunkach fizycznych nawet lepszych od niego, silniejszego , głodnego sukcesu, mocno bijącego z dobrą szczęką i walczącego bez kompleksów..
Ktoś tu pisze że Roy Jones Junior robi AJ jak chce;)..
Jones zdobył pasek na jednym z najsłabszych mistrzów hv w historii..Walczył tylko raz..AJ nawet jakby trafił Roya ciosem na garde to by go katapultował z ringu pod telebim..
Czy sie komus podoba czy nie ale Anglik będzie rozdawał karty w HV przez kilka dobrych lat..Ma wszystko żeby dzielić i rządzić..
 Autor komentarza: sjerg
Data: 19-07-2017 17:51:53 
Zgadzam się z 1 komentarzem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.