SMITH BOKSOWAŁ ZE ZŁAMANĄ SZCZĘKĄ - BARRERA: CZY BĘDĄ MIELI JAJA?

Joe Smith Jr (23-2, 19 KO) pogratulował Sullivanowi Barrerze (20-1, 14 KO) wygranej na punkty, ale jego sztab poinformował, że pogromca Fonfary i Hopkinsa od drugiej rundy boksował ze złamaną szczęką!

W pierwszym starciu Amerykanin posłał Kubańczyka na deski potężnym lewym sierpowym. Potem jednak oddał inicjatywę i przegrał jednogłośnie na punkty. Dziś wiemy już, dlaczego...

- Dałem z siebie wszystko, lecz Barrera to prawdziwy wojownik. Miałem dobrą pierwszą rundę, jednak od połowy drugiej poczułem ogromny ból. Mimo wszystko nie zamierzałem się wycofać i walczyłem dalej - mówi Smith Jr.

- Joe w drugiej rundzie doznał złamania szczęki. To podobna kontuzja do tej, jakiej nabawił się kilka lat wcześniej. To, że boksował jeszcze osiem kolejnych rund, to coś niesamowitego - dodał Joe DeGuardia, szef stajni Star Boxing i promotor Smitha Jr.

Pod koniec tygodnia Joe ma przejść zabieg i dopiero po nim dowiemy się, jak długo będzie musiał pauzować.

- Cieszę się, że znów było mi dane zaprezentować swoje umiejętności i serce do walki na antenie stacji HBO. Nie ma sensu wyzywać teraz wszystkich do walki, bo przecież wszyscy mnie dobrze znają i jeśli będą chcieli, to mnie znajdą. Pytanie tylko, czy będą mieli na tyle jaj, żeby podjąć ze mną rękawicę? - stwierdził z kolei Barrera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-07-2017 10:11:22 
Kolejny dowód że Smith jr. to jest twardziel jakich mało..
 Autor komentarza: arpxp
Data: 18-07-2017 10:42:01 
Smith może fajne widowiska dawać, jeśli go zestawić z zawodnikami, którzy nie boją się półdystansu. Mistrza pewnie nie zdobędzie, ale emocji na pewno dostarczy.
 Autor komentarza: CELko
Data: 18-07-2017 11:49:47 
Smith ma fajny styl i ludzie go po prostu będą lubili zawsze bo tu przykład charakteru i ciężkiej pracy. Bez dodatku pychy naszego Andrzej Fonfary który kiedyś też był takim pracusiem ale ostatnio postanowił zostać modelem i rozpoczął promocje w stylu amerykańskim pod publike obrażanie i tak dalej...
 Autor komentarza: Tyrion1989
Data: 18-07-2017 12:08:16 
ee tam,Smith jr jedyne co ma to kowadło w łapach,boksersko jest słaby,znokautował fonfare który sie podpalił i za szybko chciał go skończyć a że Andrzej blokuje twarzą to sie udało,potem pokonał Hopkinsa,dziadka który myślał wyłącznie o asekuracji,fakt na rozkładzie dwa znane nazwiska są ale jedno przereklamowane a drugie lata świetlne past prime
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 19-07-2017 00:03:32 
@up

Tego samego Hopkinsa nie mógł i Kowaliow znokautować. Ciężkie ręce dają sporą przewagę, lubi się bić i ma co najmniej kilka dobrych walk przed sobą, ludzie chcą to oglądać. Spokojnie dobije się jeszcze walki mistrzowskiej o ile Ward odejdzie z półciężkiej.
 Autor komentarza: Squirt
Data: 19-07-2017 04:52:06 
Smith = najfajniejszy pięsciarz w półciężkiej
 Autor komentarza: holy
Data: 19-07-2017 15:34:55 
Trzymam za niego kciuki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.