ADAM BALSKI DOSTAŁ OFERTĘ SPARINGÓW OD USYKA

Adam Balski (10-0, 8 KO) dostał zaproszenie na ciekawe sparingi z samym królem swojej kategorii - Aleksandrem Usykiem (12-0, 10 KO).

Niestety przez trwającą rehabilitację kontuzjowanych łokci tym razem do tych sparingów jeszcze nie dojdzie, lecz polska strona potwierdziła, że w przyszłości podejmie takie wyzwanie.

Usyk piastuje tytuł mistrza świata tylko jednej federacji - World Boxing Organization, powszechnie jednak uważa się go za lidera limitu 90,7 kilogramów. Ukrainiec jest również faworytem bukmacherów do końcowego sukcesu w elitarnym turnieju World Boxing Super Series. W pierwszym ćwierćfinale - 9 września w Kijowie, Aleksander spotka się z Marco Huckiem (40-4-1, 27 KO). Dla Ukraińca będzie to trzecia obrona tytułu mistrza świata.

Balski miał być jednym z tych, którzy na sparingach mieli imitować poczynania Hucka. Niestety sprawy zdrowotne stanęły na przeszkodzie.

- Z pewnością byłoby to cenne i wartościowe doświadczenie dla Adama, lecz co się odwlecze, to nie uciecze. Zapewniliśmy Ukraińców, że gdy tylko Adam będzie zdrowy, podejmie się takich sparingów. Zespół Usyka rozumie ten biznes i mają Adama już zapisanego w swoim notesie. Prędzej czy później do takiego sparingu dojdzie - mówi Mariusz Grabowski, promotor Balskiego.

ADAM BALSKI: SERWIS SPECJALNY >>>

Pięściarz z Kalisza - jeden z najciekawszych prospektów na naszym podwórku, pod koniec czerwca podczas PBN VII znokautował byłego pretendenta do pasa WBC, Łukasza Janika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 17-07-2017 19:59:24 
Odwieczny dylemat: jechać i uczyć się od mistrza czy nie jechać i zachować w tajemnicy swoje niektóre atuty i słabości (w kontekście potencjalnej walki być może za 2 lata).
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 17-07-2017 20:23:55 
Szpilka vs Janik następna walka w ciężkiej na Pbn
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 17-07-2017 20:26:26 
Nie jechac. Nagle techniki sie nie nauczy, a i styl kicania Usyka to nie dla Adama. Jest za nowy i by robil za worek. No chyba ze dobrze placa:)
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 17-07-2017 20:28:07 
Jechać, żeby zobaczył ile mu brakuje do czołówki. Adam to pokorny chłopak, ale musi się nauczyć takich rzeczy.
 Autor komentarza: matd
Data: 17-07-2017 20:47:21 
Pewnie,ze jechac.. Taka okazja moze sie nie powtorzyc.. Z takich sparingow z najlepszymi mozna wiele wyniesc.. Np. taki Kownacki..Czytalem juz opinie jak to pieknie zniosl presje i na luzie wyszedl rozszarpac Szpilmana..No ale gosc reguralnie sie trzaska z Adamkami czy innymi Millerami,dodatkowo i z Kliczka "tanczyl" ..Taki McCall nie dawal sobiee w ringu robic zadnej krzywdy..Baa,ale jak sie leje dzien w dzien przez grube lata z Tysonem w formie to co sie dziwic ;)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 17-07-2017 22:17:47 
Pewnie że jechać po raz któryś tam.
Można podpatrzeć wiele rzeczy, nabrać pokory, zobaczyć ile jeszcze brakuje i wziąć się do ciężkiej pracy. Ewentualnie można się podbudować że nie jest tak źle. Ktoś napisze tak jak się pisało w przypadku Kliczki że ustawi młodego chłopaka bo mu łomot spuści i już będzie skończony. Jak ma mieć szansę z mistrzem to będzie miał niezależnie od tego jak mu będzie wychodzić na sparingach a jak ma się załamać to cóż jak to rymował Rahim "słabe charaktery są nie do ocalenia".
Lepiej mieć świadomość swojego miejsca w szeregu niż później kończyć jak Artur któremu się wydawało że Dominic Breazele się go boi i może mu buty czyścić a go Kownacki zmasakrował.
 Autor komentarza: werus
Data: 17-07-2017 23:06:35 
Jechać. Może się czegoś nauczy, może... Proszę jednak nie brać do serca moich wypowiedzi-wszak przewidywałem szybkie zwycięstwo Szpilki nad Kownackim :)
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 18-07-2017 23:46:47 
Jechać, Usyk i tak będzie w HW do tej pory, kiedy Balski będzie miał szansę z nim walczyć (minimum 3 lata).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.