Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-13

 


MAYWEATHER JR vs McGREGOR: ZA NAMI DRUGA ODSŁONA ŚWIATOWEGO TOUR

Dwadzieścia cztery godziny po spotkaniu w Los Angeles reklamujący swoje starcie Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) i Conor McGregor tym razem zawitali na konferencję prasową do Toronto, znów gromadząc tysiące kibiców. Spirala się nakręca. Czyżby rekord sprzedanych PPV naprawdę mógł zostać poprawiony? Obaj robią w każdym razie wszystko, by odpowiednio ten produkt zareklamować.

BARRERA BĄDŹ SMITH JR DLA KOWALIOWA POD KONIEC ROKU?

- Wszystko jest możliwe, takie zestawienie również bierzemy pod uwagę - mówi Jolene Mizzone, matchmakerka grupy Main Events, o przyszłości Joe Smitha Jr (23-1, 19 KO) z Sullivanem Barrerą (19-1, 14 KO). Bo lepszy z tej dwójki być może pod koniec roku skrzyżuje rękawice z innym zawodnikiem tej stajni, Siergiejem Kowaliowem (30-2-1, 26 KO).

HAYE: TROCHĘ ŻAL MI FURY'EGO

Choć nigdy nie pałali do siebie sympatią, David Haye (28-3, 26 KO) przyznaje, że chciałby jeszcze zobaczyć Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) w ringu. Obawia się jednak, że przez dwa ostatnie lata jego młodszy rodak stracił dużo z dawnej formy.


WALKI, MUZYKA I ...TAŃCE

Nikt się nie przyznaje, ale większość najlepiej bawi się podczas imprez z muzyka biesiadną - że nogi same idą w ruch, a jeśli do tego dołożymy walki bokserskie, to dla kibiców powinna być niezła gratka. Zapraszamy na piętnastą Galobiesiadę na 15-lecie klubu Ring Wolny. Informacje w rozwinięciu.SCHAEFER: POPROWADZIMY KARIERĘ JOYCE'A BARDZO SZYBKO

Już wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Joseph Joyce - wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej, związał się zawodowym kontraktem ze stajnią Hayemaker-Ringstar. Grupa ta jest kojarzona przede wszystkim z Davidem Haye'em (28-3, 26 KO), ale współudziałowcem jest znany Richard Schaefer, który pociągał kiedyś za wszystkie sznurki w Golden Boy Promotions.