RYWAL SYROWATKI: ZOBACZYMY JAK ZACZNIE I CZY PODEJMIE RĘKAWICĘ

- Po tym co zdążyłem zaobserwować z jego walk, to zawodnik wysokiego kalibru. Jest najlepszy w swoim kraju w tym limicie - mówi Robbie Davies Jr (15-0, 11 KO), który w sobotni wieczór na ringu w Londynie podejmie Michała Syrowatkę (18-1, 6 KO).

- Do końca nie wiem, czego mogę się po nim spodziewać w ringu. W różnych walkach on różnie boksował. Czasem był bardzo aktywny i chodził na nogach, innym razem wyczekiwał i dokładnie dobierał swoje ciosy. Zobaczymy jak rozpocznie w pierwszych rundach - mówi wysoko notowany (WBA #4) Anglik.

- Jeśli okaże się odważny i podejmie otwartą walkę, to fajnie, będę na to przygotowany. Nie mogę się już doczekać, chcę dać dobre widowisko i zaimponować ludziom tym występem. Pracowałem bardzo ciężko, ale obóz przebiegł wyśmienicie. Po tym pojedynku chciałbym potem spotkać się już z zawodnikami ze światowej czołówki. Nie wybiegam jednak za bardzo w przyszłość, dążę do celu krok po kroku. Jestem numerem cztery w rankingu federacji WBA, a dwaj najwyżej rozstawieni zawodnicy boksują między sobą. Być może więc po tej wygranej wskoczę na drugie miejsce. Jestem pewny siebie i przekonany, że pokonałbym zarówno tego pierwszego, jak i drugiego. Oni nie byliby trudniejszymi rywalami niż ten, z którym spotkam się w sobotę - dodał Davies Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 14-07-2017 00:30:43 
Michal ma wiecej atutów,jest lepszym piesciarzem,jest jak Amir Khan.Szybki,silny,technika i serie bardzo ok,zaryzykuje i do minusow dopisze slabsza odpornosc na ciosy od Daviesa jr.
Walka w UK,angol ma silny cios patrzac na ko wiec walka 50/50
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 14-07-2017 08:51:41 
Oby była niespodzianka typu Proksa vs Sylvester.
 Autor komentarza: Pismen
Data: 14-07-2017 09:06:25 
Syrowatka to zajebisty zawodnik, technicznie potrafi bardzo wiele i to jest ścisła czołówka polska.
Ewidentnie mankamentem jest jego szczęka więc pewnie jego dalsza kariera będzie przeplatana porażkami.
W kazdym razie, tu jest w stanie wygrać, wierze w niego, mam nadzieje że będzie niespodzianka.
 Autor komentarza: Squirt
Data: 14-07-2017 10:54:04 
Syrowiatka moze i dobry technika ale waciak niestety
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.