SCHAEFER: POPROWADZIMY KARIERĘ JOYCE'A BARDZO SZYBKO

Już wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Joseph Joyce - wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej, związał się zawodowym kontraktem ze stajnią Hayemaker-Ringstar. Grupa ta jest kojarzona przede wszystkim z Davidem Haye'em (28-3, 26 KO), ale współudziałowcem jest znany Richard Schaefer, który pociągał kiedyś za wszystkie sznurki w Golden Boy Promotions.

Joyce ma wielkie doświadczenie i sukcesy wyniesione z boksu olimpijskiego. Nie jest już też najmłodszy, więc tempo zostanie mu narzucone bardzo duże. Tu nie będzie łatwych walk, a zawodowy debiut odbędzie się na dystansie przynajmniej ośmiorundowym! Plan jest prosty - jak najszybciej doprowadzić potężnie zbudowanego Anglika do walki o mistrzostwo świata.

- On ma już trzydzieści jeden lat, więc w debiucie zaboksuje osiem, albo nawet od razu dziesięć rund. Jego kariera będzie prowadzona bardzo szybko. W piątej, szóstej, może siódmej walce, chcemy go doprowadzić do ataku na tytuł mistrza świata - nie ukrywa ambitnych planów szwajcarski bankier, który przebojem wdarł się do boksu zawodowego na najwyższym poziomie.

- Joyce ma nietypowy styl boksowania jak na wagę ciężką. Do tego bije bardzo mocno i potrafi nokautować. Już w pierwszych występach powinien zdobyć najpierw tytuł mistrza Wielkiej Brytanii, a potem mistrza Europy. Na pewno już teraz jest na to gotowy - dodał Schaefer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Piesel
Data: 13-07-2017 09:43:24 
Żeby nie zmarnowali tego kawałka kariery, który został zanim się wszystko zacznie. Ale trzeba prZeciez wycisnąć $$$ ile się da.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.