Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-11

 SZEF UFC: McGREGOR TWIERDZI, ŻE ZNOKAUTUJE FLOYDA W 4. RUNDZIE

- Wielokrotnie miałem do czynienia z ludźmi, którym wydawało się, że są mądrzy, a w rzeczywistości byli głupkami. Muszę przyznać, że Mayweather to naprawdę mądry facet, a do tego otacza się innymi mądrymi ludźmi, dlatego też dojście do porozumienia było dużo łatwiejsze niż początkowo przypuszczałem - nie ukrywa Dana White, prezydent federacji UFC i szef Conora McGregora.


SENCZENKO: USYK ZNOKAUTUJE HUCKA I WYGRA TURNIEJ, GROŹNY GASIJEW

Turniej World Boxing Super Series w dywizji junior ciężkiej rozpocznie prawdopodobnie starcie Aleksandra Usyka (12-0, 10 KO) z Marco Huckiem (40-4-1, 27 KO). We wrześniu odbędą się dwa ćwierćfinały, a pierwszym z nich powinno być właśnie to starcie. Ukrainiec jest faworytem bukmacherów, szanse Hucka natomiast oceniono jak 20 do 1. Niżej stoją już tylko akcje naszego jedynaka w tym turnieju, Krzysztofa Włodarczyka (53-3-1, 37 KO).


BRENDAN SCHAUB: McGREGOR MOŻE ZNOKAUTOWAĆ MAYWEATHERA

Czy naprawdę Conor McGregor jest pozbawiony jakichkolwiek szans na zwycięstwo z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO)? Są i tacy, zdaniem których Irlandczyk - jako ten większy i silniejszy fizycznie, może wygrać przez nokaut. Jednym z nich jest Brendan Schaub, emerytowany już wojownik wagi ciężkiej znany z występów w federacji UFC.
XXIII OOM 2017 - ĆWIERĆFINAŁY DZIEWCZĄT

Inauguracja XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży odbyła się wszakże 9 lipca na Rynku przed Urzędem Miejskim, ale pierwsze pojedynki dziewcząt rozpoczynają się we wtorek na ringu ustawionym w Hali Gimnazjum Nr 2 w Pułtusku, przy ul. M. Konopnickiej 5. Prezentujemy program oraz zestawienie par ćwierćfinałowych starć.


ROCZNICA PIERWSZEJ WALKI GOŁOTA vs BOWE

Dziś mija dwudziesta pierwsza rocznica pamiętnej, pierwszej walki Andrzeja Gołoty z Riddickiem Bowe, która wstrząsnęła światem zawodowego boksu. Mało jeszcze wtedy znany, ale notowany wysoko w rankingach wagi ciężkiej pięściarz z Polski dostał szansę walki z jednym z najlepszych "ciężkich" lat 90. XX wieku, byłym mistrzem świata i dwukrotnym pogromcą Evandera Holyfielda.