Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-10

 DAVIES JR: SYROWATKA DOTĄD NIE WALCZYŁ Z RYWALEM MOJEGO KALIBRU

Już w sobotni wieczór Michał Syrowatka (18-1, 6 KO) stoczy w Londynie walkę życia. - To zawodnik z wielkim doświadczeniem boksu olimpijskiego, na poziomie europejskim i światowym - mówi z uznaniem dla naszego reprezentanta jego rywal, niepokonany i wysoko notowany Robbie Davies Jr (15-0, 11 KO). W stawce tej potyczki znajdzie się kontynentalny pas organizacji WBA kategorii junior półśredniej należący do Anglika (WBA #4).


MAYWEATHER JR vs McGREGOR: 99,95$ ZA PPV

Poznaliśmy cenę PPV na walkę wracającego ze sportowej emerytury Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z gwiazdą MMA, debiutującym w boksie zawodowym Conorem McGregorem. Pojedynek odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas w limicie kategorii junior średniej na dystansie dwunastu rund.ALEKSANDER USYK: HUCK BYŁ AROGANCKI, TO NICZYM DAR OD BOGA

- Wybrałem Hucka tylko i wyłącznie z myślą o kibicach - mówi Aleksander Usyk (12-0, 10 KO), mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBO, który został najwyżej rozstawiony w turnieju World Boxing Super Series. Skorzystał więc z prawa pierwszeństwa i jako ćwierćfinałowego rywala wybrał sobie byłego króla WBO w tym limicie, Marco Hucka (40-4-1, 27 KO).