WBSS: ROZSTAWIONO ZAWODNIKÓW OBU KATEGORII - USYK Z JEDYNKĄ!

Redakcja, Informacja prasowa

2017-07-07

Poznaliśmy rozstawienie przed turniejem World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej. Już od kilku dni informowaliśmy Was o tym, że rozstawiono czwórkę mistrzów i to oni wybiorą sobie rywala na ćwierćfinał. Ale kogo rozstawiono z jedynką, a kogo z czwórką?

Numerem jeden - zgodnie z pierwszymi kursami bukmacherów, ustalono mistrza organizacji WBO, Aleksandra Usyka (12-0, 10 KO). I to właśnie on będzie miał pierwszeństwo wyboru. Czy wybierze właśnie Krzysztofa Włodarczyka (53-3-1, 37 KO), na którego bukmacherzy stawiają najmniej? Przekonamy się już jutro w Monako o godzinie 23:00.

Turniejową dwójką jest Murat Gasijew (24-0, 17 KO), champion federacji IBF, a trójką mistrz według WBC - Mairis Briedis (22-0, 18 KO). Jako czwartego rozstawiono regularnego mistrza WBA Yuniera Dorticosa (21-0, 20 KO), ale on już wybierać nie będzie, bo gdy wylosują trzej pierwsi, Kubańczykowi nie pozostanie już wybór. Poniżej prezentujemy Wam planszę z drabinką zarówno kategorii junior ciężkiej, jak i super średniej.

Waga junior ciężka (90,7kg)

Kategoria super średnia (76,2kg)