MŁODZIUTKI BENAVIDEZ POWALCZY Z DIRRELLEM O WAKUJĄCY PAS WBC?

Młodziutki David Benavidez (18-0, 17 KO) to wschodząca gwiazda kategorii super średniej. I już wkrótce, w wieku dwudziestu lat, stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrza świata federacji WBC!

Do walki o wakujący pas World Boxing Council pierwotnie wyznaczono Anthony'ego Dirrela (30-1-1, 24 KO) oraz Calluma Smitha, ten drugi jednak nie przyjął proponowanej daty, wszedł w szereg uczestników turnieju WBSS i dla Dirrella zaczęto szukać nowego przeciwnika. W miejsce Anglika wskoczy czwarty w rankingu WBC młodzian z Arizony, w którym niektórzy widzą wielką gwiazdę ringów zawodowych.

Pojedynek Dirrella z Benavidezm o wakujący pas WBC dywizji 76,2 kg ma zostać rozegrany 9 września w Los Angeles. To jeszcze nieoficjalna informacja, lecz należy się spodziewać, że władze federacji teraz dadzą obu stronom 30 dni na negocjacje. Ale data i lokalizacja zostały już raczej wybrane.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arpxp
Data: 06-07-2017 19:51:42 
Gdybym nie widział kilku jego walk, to po tej focie pomyślałbym sobie, że zwykły leszcz z tłustą dupą. No ale jednak trzeba mu oddać, że ma talent do pięściarstwa.
 Autor komentarza: Granat
Data: 06-07-2017 19:58:28 
To fakt, facet ma spory potencjał i być może to on, w przyszłości zostanie królem tego limitu. Ostatni nokaut na Medinie po serii ciosów to było coś wspaniałego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.