ANDRE BERTO: CANELO WYGRA Z GOŁOWKINEM PRZED CZASEM

Redakcja, TMZ Sports

2017-07-06

Za nieco ponad dwa miesiące dojdzie do konfrontacji na szczycie wagi średniej oraz zestawienia P4P pomiędzy broniącym pasów WBA/WBC/IBF Giennadijem Gołowkinem (37-0, 33 KO) a Saulem Alvarezem (49-1-1, 34 KO). Obaj mają swoich zwolenników, a jednym z tych, którzy stawiają na tryumf Canelo, jest Andre Berto (31-5, 24 KO).

Trzykrotny mistrz świata dywizji półśredniej nie tylko stawia na Meksykanina, ale twierdzi wręcz, że kazachski król nokautu tym razem sam polegnie przed czasem.

- Być może dwa lata temu postawiłbym inaczej, lecz Canelo robi nieustanne postępy i ewoluuje jako zawodnik. Jest coraz bardziej wybuchowy, dynamiczny i moim zdaniem to on wygra. W mojej ocenie istnieje spore prawdopodobieństwo, że zwycięży nawet przed czasem - mówi Berto.

- Styl robi walkę i obaj gwarantują, że walka będzie doskonała i widowiskowa. Z chęcią to obejrzę, choć moim zdaniem skończy się to tak, że Alvarez wygra przez nokaut. Gołowkin ostatnio nie olśnił, za to Canelo wydaje się z walki na walkę lepszy - dodał Amerykanin.

Przypomnijmy, że pojedynek odbędzie się 16 września w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.