TRENER PACQUIAO: MANNY WPADA W PANIKĘ, KIEDY POJAWIA SIĘ KREW

Wydawałoby się, że zawodowy pięściarz powinien być przyzwyczajony do widoku własnej krwi. Trener Manny'ego Pacquiao (59-7-2, 38 KO) stwierdził tymczasem, że Filipińczyk nie do końca potrafi sobie radzić, kiedy doznaje kontuzji.

Zderzenia głowami przyczyniły się do powstania dwóch rozcięć na twarzy 38-latka w trakcie niedzielnej walki z Jeffem Hornem (17-0-1, 11 KO) w Brisbane. Po pojedynku - przegranym przez "Pac Mana" kontrowersyjną decyzją sędziów - trzeba było na nie założyć siedemnaście szwów.

- Manny rzadko doznaje rozcięć, a kiedy już się jakieś przytrafi, to wpada w małą panikę. Nigdy sobie zbyt dobrze nie radził, kiedy miał zakrwawioną twarz. Każdy reaguje w takich sytuacjach inaczej - oznajmił Freddie Roach.

Szkoleniowiec zamierza wkrótce porozmawiać z Filipińczykiem nad jego przyszłością. Po niespodziewanej porażce prawdopodobnie doradzi mu, by zawiesił rękawice na kołku.

- Jak był kongresmenem, to nie miał aż tylu [politycznych] wyzwań, ale teraz, kiedy jest senatorem, to zupełnie inna osoba. Poświęca tej pracy mnóstwo czasu, a ciężko jest być jednocześnie i świetnym bokserem, i świetnym politykiem - mówi trener.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: fop
Data: 06-07-2017 13:38:49 
Mam to samo. Widok własnej krwi przyprawia mnie o szybsze bicie serca, dzwonienie w uszach. Pobranie krwi to dla mnie koszmar. Jest to zupełnie podświadome, nie potrafię nad tym zapanować i tego wytłumaczyć.

Wiem, że to irracjonalna reakcja, niemniej siła woli w tym wypadku nie działa, jak krew pojawi się w sytuacji nie planowanej, to jestem bliski omdlenia :D nawet jak to zwykłe skaleczenie, które nie boli :D
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 06-07-2017 14:07:42 
Ja lubie, wlacza mi sie "terminator", lepsze skupienie, lepszy czas reakcji, oglnie "jazda" w glowie.....Nigdy nie mialem oporow juz od podstawowki....Moja dziewczyna natomiast doslownie mdleje jak widzi krew, musi usiasc i ledwo oddycha....Kazdy jest inny, to prawda. Autor komentarza: Tharivol
Data: 06-07-2017 20:15:18 
Knockin myślałem, że jak wspominasz o kobiecie w jednej myśli to na menstruacje reagujesz podobnie? Widzę krew... JAZDA...!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.